44 ідеї Що подарувати Дівчинці на 16 років +30 подарунків та Поради

Зверніться за допомогою до її друзям, братам-сестрам. Або до самої іменинниці з простим питанням: «Що ти хочеш отримати в подарунок?».

Родичів старшого покоління, далеким від розуміння бажань 16-річної дівчини, краще подарувати гроші. Конверт з купюрами або подарунковий сертифікат дозволять їй вибрати те, що хочеться.

Всім подобаються унікальні нестандартні речі. Не обов’язково дорогі. Наприклад, незвичайна картина невідомого художника. Кулон або авторський браслет талановитого майстра. Рідкісна річ з іншої країни.

Традиційний букет можна зробити незвичайним і супер-романтичним. Дівчині дуже сподобається милий презент з мініатюрних плюшевих ведмедиків! Вибух емоцій – гарантовано!

Що краще не дарувати на 16 років

Якщо ви задумали подарунком долучити дівчину до чогось нового, обов’язково подумайте, як поєднуються презент і внутрішній світ винуватиці торжества. Яскравою тусовщиці навряд чи потрібна путівка на туристичний сплав по байкальський озер, а спортсменці – незручні туфлі на шпильці.

Іноді подарунки викликають роздратування: куплені в поспіху в найближчому супермаркеті, недоречні презенти, що суперечать правилам етикету і хорошого тону.

Не можна дарувати предмети гігієни, підлогові ваги, сертифікат на фітнес, тренажер, книгу «Тисяча дієт», косметику для проблемної шкіри. Такі презенти можуть сприйматися як натяк на недосконалості або зайву вагу. Цього дівчина вам не простить!

Не назвеш вдалою ідеєю піднести юної леді повсякденний посуд, побутову техніку, незграбну вазу або громіздку скульптуру.

Висновок

Подарунок для 16-річної дівчини обов’язково доповніть красивим букетом улюблених квітів. Вибирайте прості і витончені композиції без помпезності і пафосу і помпезності. Для юної леді підходять квіти ніжних відтінків з тонким ароматом.

Даруйте хороші презенти – ті, що викликають приємні емоції і запам’ятовуються надовго. Радуйте, дивуйте і насолоджуйтеся вдячністю!

Дивіться також:  ТОП 35 ідей Що можна подарувати Діві жінці, Поради та Приклади