45 ідей Що подарувати Бабусі на День народження від Внучки і Онука

Що подарувати дідусеві від внучки, щоб йому обов’язково сподобався подарунок? Ось кілька цікавих ідей:

Теплий плед з рукавами і тапочки з підігрівом. Прекрасний подарунок від внучки. Літні люди нерідко страждають від мерзлякуватості навіть улітку, їм весь час хочеться зігрітися. Подаруйте коханій дідусеві таку можливість. Також можна прикласти до подарунка набір м’яких рушників з іменною вишивкою, яку можна зробити самостійно.

Родословная книга. Шикарний пам’ятний подарунок. Купіть гарний альбом і вклейте туди фотографії найближчих родичів винуватця торжества. Ще одна ідея: родове сімейне дерево, яке можна намалювати на ватмані, а потім вклеїти фотографії.

Подарунок для колекціонера. Чоловіки у віці дуже часто збирають якусь колекцію – внучка може порадувати улюбленого дідуся і подарувати йому примірник. Це може бути старовинна марка, сувенірна пляшка, прапор, макет зброї. Можна також подарувати дідусеві нумізматичний альбом для колекціонування і зберігання монет, якщо він збирає саме ці штучки.

Список інших ідей презентів, що ще можна подарувати дідусеві від внучки:

  • Соляна лампа, 3D-лампа, торшер або фотосветильник.
  • Стильний шкіряний ремінь, краватка з красивим (можна дорогоцінним) зажимом.
  • Чайна та кавова кошик або букет.
  • Декоративний фонтан або водоспад.
  • Підставка з м’якою оббивкою чи гамак для ніг.
  • Кам’яний садок в скляному флораріуме.
  • Унікальна фігурка для саду у вигляді гномика або іншого персонажа.
  • Бонсай, японський сад, садок у пляшці або чоловіче кімнатна рослина.
  • Амулет на пам’ять – річ з дерева, металу або натурального каменю.
  • Туалетна вода (тільки якщо ви точно знаєте, який аромат у дідуся улюблений).

Подарунки улюбленому дідусеві на День народження від онука

Часто дідусі беруть активну участь у вихованні хлопчиків – вони вчать своїх онуків новому і проводять з ними достатню кількість часу.

Дивіться також:  ТОП 84 ідеї що подарувати Тельцю чоловікові +20 подарунків та Поради

Подарунок від внука може бути серйозним, брутальним і практичним, але він також повинен говорити про його теплих почуттях до дідуся.

Що можна подарувати улюбленому дідусеві від онука:

Ексклюзивні сигари. Дідуся, який курить і не збирається кидати цю згубну звичку, можна подарувати набір справжніх кубинських сигар. Можна також придбати для нього аксесуари для куріння: запальничку Zippo з лазерним гравіруванням, портсигар або хьюмідор, красиву фігурну попільничку.

Набір інструментів в зручному валізці. Дорослі чоловіки цінують практичні подарунки, тому інструменти – хороша ідея подарунка від онука. Також можна подарувати багатофункціональну лопату, що складається в зручну сумочку і обладнану ножем, льодорубом, молотком, світлодіодним ліхтарем, кресалом і іншими корисними в господарстві інструментами.