Гарні привітання з Днем Вчителя у прозі

У цей світлий, сонячний день хочу привітати з професійним святом тих, хто по праву став для нас рідними і близькими людьми, наших вчителів. Спасибі вам за вашу доброту, терпіння, турботу, розуміння. Щиро бажаю вам здоров’я, радості, благополуччя, гідної заробітної плати, хороших учнів, добра, теплоти і удачі!

День вчителя – те свято, яке демонструє вчителям, що їх діяльність не залишається непоміченою. Учні ж, у свою чергу, розуміють, що потрібно яким-небудь чином показувати, що вони цінують все те, що для них роблять улюблені вчителі. Мені хочеться привітати вас, мої дорогі колеги, з цим чудовим святом, а також сказати, що наша з вами робота – вона особлива. Ми повинні завжди бути уважними по відношенню до нашим чудовим учням, які реально потребують нашої допомоги. Нехай цей прекрасний день запам’ятається не тільки нам, але і нашим хлопцям. Я дуже хочу побажати вам тільки те, що вам потрібно, щоб завжди відчувати себе на висоті. Ми, вчителі, швидко втомлюємося, але ми повинні пам’ятати, що наша робота – найкраща в цьому світі. З святом нас, дорогі вчителі! Нехай цей день пройде весело і безтурботно!

Ви вчитель, який незважаючи ні на що, вважає своїм обов’язком навчати дітей передавати свій досвід і давати їм цікаві та корисні знання. Вас люблять і цінують Ваші учні тому, що Ви вчитель з великої літери. Зі святом Вас і творчих успіхів!

В цей осінній свято, коли школи наповнені ароматами квітів і посмішками дітей, бажаємо вам, шановні освітяни, успішних, творчих буднів, талановитих учнів, безкрайній океан терпіння і мудрості, міцного здоров’я і сонячного настрою!

Вітаю з Всесвітнім днем вчителя. Нехай не проходить повз Вас вдача, нехай діяльність приносить славу і повагу, нехай життя тече рікою щастя, радості і любові. Бажаю довгих успішних і легких років викладання, відмінного здоров’я і всіх благ.

Дивіться також:  Привітання з Днем Перемоги у прозі

Зі святом вас, дорогий учителю! Нехай ваше велике серце, наповнене добротою, ніколи не втомиться любити і надихатися, нехай праця приносить моральне задоволення та матеріальне задоволення, а прекрасна душа завжди буде молода і співає!

Вам довіряють найцінніше – дітей, Ви любите їх і навчаєте необхідним знанням. Ваша професія нелегка, але в ній вся Ваша життя і щастя. Спасибі Вам за те, що Ви наша вчителька. Успіхів Вам і багато-багато радості. З Днем Вчителя!

В цей особливий день я хочу привітати одного особливого людини для мене. Мова йде про моїй улюбленій вчительці, яка стала для мене рідною людиною. Мені здається, що всі вчителі повинні бути саме такими. Ви стали для кожного з нас другом, з яким ми можемо поділитися своїми проблемами. Я дуже хочу, щоб ви завжди відчували нашу любов до вас, тому що ми реально з великим задоволенням ходимо на ваші уроки. Я дуже хочу побажати вам чудового свята, тому що знаю, що ви, вчителі, завжди з великим задоволенням чекаєте цей чудовий день. Мені хочеться побажати вам приємного і радісного дня. Сьогодні ми порадуємо вас гарними оцінками, а головне – доброю поведінкою. Сьогодні ви вже точно не будете нас лаяти, бо в День учителя ваш настрій має бути на висоті. Зі святом вас, дорога вчителька.