Гарні привітання з Днем Вчителя у прозі

Кожному учневі ви щедро віддаєте частинку своєї душі, ведете їх у світ добра. Так нехай за вашу працю Доля винагороджує вас відмінним здоров’ям, постійним щастям і заслуженим успіхом.

Вчителям нашої дорогої школи величезний привіт і поздоровлення з Днем вчителя! Бажаємо вам, улюблені і мудрі люди, цілковитого професійного задоволення від вашої нелегкої, але такої цікавої і потрібної роботи! Кипучої вам енергії, терпіння й оптимізму, радості та краси, розуміння і любові дитячих сердець! Нехай все і завжди у вас буде просто чудово!

Вітальні слова від учнів для всіх вчителів до дня вчителя у прозі

Сьогоднішній день наші вчителі повинні провести в піднесеному настрої, тому ми будемо вітати кожного з наших дорогих і улюблених вчителів. Мені хочеться привітати вас, а також сказати, що сьогодні ми будемо добре поводитися. Знаємо, що часом ми сильно перегинаємо палицю, ви навіть не знаєте, що з нами робити. З вами у нас пов’язані найтепліші спогади, ми провели стільки цікавих уроків, що навіть згадати все неможливо. Ми їздили на екскурсії, про яких потім ще стільки згадували. Зараз я хочу привітати вас, та й взагалі весь наш клас хоче привітати вас з Днем вчителя, а також сказати, що рідніше і ближче вчителя для нас більше немає. Щасливого вам свята! Повірте, що кожен з нас розуміє, що ви все робите для нас. Ви хочете, щоб ми досягли великих результатів. Ми не розчаруємо вас, наша люба вчителька.

Бажаємо юності в душі, твердості характеру, терпіння та креативності у вашій відповідальній роботі педагога. Нехай всі учні, яких ви впевнено піднімаєте до вершин знань, всі як один, виправдовують ваші світлі надії.

Дивіться також:  Привітання з днем вчителя своїми словами

Вітаю з Всесвітнім днем вчителя і від усієї душі бажаю у всьому і завжди розкривати свій викладацький талант, бачити скрізь тільки хороше і жити тільки прекрасними моментами. Нехай повага колег і учнів, любов рідних і близьких додають впевненості у собі та нових сил.

Дорогий педагог! Ти визначаєш маршрут, по якому діти крокують у країну знань. Нехай це цінне вміння винагороджується любов’ю і повагою учнів, радісним і бадьорим настроєм, славними подарунками долі у вигляді удач і успіхів! З Днем вчителя!

Нехай довгоочікуване свято наповнить серце теплом, нехай воно б’ється в співзвуччі з осіннім листопадом і дарує вам впевненість у своїх силах, терпіння і натхнення. З Днем вчителя!

Улюблена вчителька, зі святом вас! Дякуємо за терпіння, за вміння до кожного з нас знайти особливий підхід. Нехай кожен день у школі буде для вас радісним, даруєте нам знання і прекрасну посмішку!