Гумористичне привітання одному з днем народження у прозі

Один мій найкращий! Вітаю тебе з Днем народження і бажаю тебе завжди переслідувала вдача. Нехай завжди буде холодне пиво в холодильнику, щоб на дорозі завжди було місце для тебе, і щоб в барі дівчата самі до тебе підсідали!

Вітаю з Днем Народження найкращого людини, якого я знаю! Нехай життя твоє буде завжди прямий і без звивин, щоб всі бажання перетворювалися в реальність без особливих зусиль, щоб люди, які тебе оточують були надійними і справжніми!

Вітаю тебе друже! У цей прекрасний день я розумію як здорово, який чудовий подарунок зробила мені доля – твоя дружба дорогого коштує. Бо це і моє свято. Бажаю тобі удачі, щоб ніколи не припинилася, любові, яка не набридне, і грошей – щоб не закінчувалися. З Днем народження!

Бажаю ставити в життя високі цілі, адже чим вище планка, тим ми сильніші прагнемо її підкорити, непомітно досягаючи того, що іншим здається недосяжним. Цінуй кожен життєвий урок і не бійся дорослішати, адже поруч завжди є твій найкращий друг – я. Удачі на шляху життя, йди неквапливо, щоб не пропустити своє щастя.

З Днем Народження, друже! Ти неабиякий людина, з якою завжди цікаво і весело. Витонченість твоїх манер підкорює з першого погляду і ти займаєш особливе місце у серці кожного, хто мав честь спілкуватися з тобою. Я від душі бажаю тобі в цей рік зробити великий стрибок вперед, який дозволить в майбутньому трохи розслабитися і жити на дивіденди своїх досягнень! Любові, енергії, подорожей, цікавих зустрічей та багато позитивних емоцій! Вітаю, друже!

Дивіться також:  Зворушливі поздоровлення з днем народження другу своїми словами