Короткі привітання з днем народження другу у прозі

Нехай частіше тобі вдається робити те, що хочеться, і рідше – те, що потрібно. І нехай, як кажуть, спокій нам тільки сниться! Вітаю і бажаю жити на повну!

Вітаю тебе друже з днем народження! Бажаю тобі грошей у всі кишені і здоров’я в усі органи! А ще машину по душі, дівчину по серцю, захоплюючу роботу з зарплатою президента, друзів надійних, відмінного настрою і гору везіння!

З Днем Народження, друже! Ти неабиякий людина, з якою завжди цікаво і весело. Витонченість твоїх манер підкорює з першого погляду і ти займаєш особливе місце у серці кожного, хто мав честь спілкуватися з тобою. Я від душі бажаю тобі в цей рік зробити великий стрибок вперед, який дозволить в майбутньому трохи розслабитися і жити на дивіденди своїх досягнень! Любові, енергії, подорожей, цікавих зустрічей та багато позитивних емоцій! Вітаю, друже!

Один мій найкращий! Вітаю тебе з Днем народження і бажаю тебе завжди переслідувала вдача. Нехай завжди буде холодне пиво в холодильнику, щоб на дорозі завжди було місце для тебе, і щоб в барі дівчата самі до тебе підсідали!

Друже! Вітаю тебе з твоїм днем. Не залишайся таким, який ти є зараз, а бажаю тобі постійного зростання і блискучих перспектив. Нехай невдачі будуть тимчасовими, а успіхи – постійними. Бажаю не стояти на місці і бути завжди попереду на дорозі, якою ти і задумав йти. З днем народження!

Дивіться також:  Смс привітання з днем народження другу у прозі