Красиві привітання подрузі з днем народження у прозі

Моя дорога подруга, від всього серця вітаю тебе з Днем Народження! Ти завжди була для мене дороговказом! Молода, амбітна, енергійна, впевнена в собі дівчина. Твоя елегантність виробляє спустошення в серцях чоловіків. Твоя стримана краса не залишає нікого байдужим і притягує до себе як магніт. Я бажаю тобі з кожним роком стає яскравіше, мудріше як вишукане вино. Ти прекрасна і я тебе обожнюю! Зі святом, рідна!

Люба моя, від усієї душі вітаю з Твоїм Днем! Бажаю миру в родині, гармонії в душі і, головне, здоров’я – воно зайвою ніколи не буває. Щоб завжди була рада тому, що вже є, але при цьому ніколи не переставала ставити перед собою нові, не менш грандіозні цілі! Нехай постійно гріє почуття любові, а коханий завжди залишається надійною опорою в житті! Люблю тебе і нехай це буде один з найкращих Днів Народжень!

Моя дорога подруга, вітаю! Я люблю тебе вже багато років, а точніше все своє свідоме життя. Ще в садку ти була особливою 🙂 Скільки всього разом ми вже пережили і, боюся уявити, скільки ще належить. На тебе завжди можна покластися. Жодного разу ти не підвела мене. Завжди простягала руку допомоги в скрутну хвилину. Знову і знову раділа моїм досягненням, доводячи своє ставлення. Саме ти тримала мені волосся в ті самі жахливі моменти молодості :)))) Я не буду бажати нічого оригінального і говорити особливі слова вітання тому, що щастя складається з простих речей. Будь завжди здоровою, енергійною і коханій! Знай, що в будь-яку хвилину і з будь-якого приводу ти можеш подзвонити мені! Я завжди рада тебе чути і бачити. Просто знай, що поруч є людина, який щиро тебе любить і цінує такою яка ти є! З Днем Народження, моя дорога!

Дивіться також:  Привітання з днем народження вагітній подрузі своїми словами

Свою улюблену подругу я вітаю з настанням нового року! Зараз вже можна сказати, що твоє життя склалося вдало. Прекрасна мама, красива жінка, прекрасна дружина, дбайлива дочка, найкраща подруга, зразковий співробітник. Про тебе можна говорити нескінченно і тільки хороше. Ти безперечний улюбленець тому, що добра, легка, весела, чарівна і з біса приваблива! В житті бувають і радості та неприємності, так нехай другі приходять рідко і по дрібницях. Головне, будь кохана і щаслива! З Днем Народження, моя дорога подруга!

Моя чудова, дорога і найкраща подруга, вітаю тебе з днем народження. Бажаю тобі бути для близьких людей в життя радістю, натхненням і любов’ю. Мила, хай тобі завжди вдається досягати поставлених цілей. Нехай твоя будь-яка ідея стає гучним успіхом життя, а будь-який день перетворюється в грандіозну подію і веселе свято.