Оригінальне привітання з днем народження дівчині своїми словами

Я бажаю щастя тобі в цьому великому світі, нехай завжди буде усмішка на твоєму обличчі, нехай завжди буде поруч найдорожчі і близькі люди. Будь завжди щаслива.

Живи активним життям, пізнавай світ і себе, і нехай буде все просто чудово, нехай все буде досконало! Не забувай, що ти сама класна на світі!

Вітаю ідеал краси, музу натхнення, солодку цукерку, дівчину-мрію з днем народження. Бажаю жити щасливо і весело, як Малюк, і щоб поруч завжди був твій Карлсон, який завжди заспокоїть, і нагодує смачним тортиком і варенням.

Вітаю з днем народження дівчину-мрію. Бажаю запаморочливого успіху і приголомшуючою удачі, щоб мужики від краси твоєї лягали штабелями, щоб дівчата і жінки кусали лікті від заздрощів, щоб в житті завжди поряд були вірні друзяшки і рідні обнімашки.

Ти фатальна, ти прекрасна! Я слів не можу підібрати, щоб описати тебе, моя королева! Дозволь привітати тебе з днем народження! З днем, коли ти прийшла у цей світ і прикрасила його, зробила темне світлим, а непоказне яскравим! Я люблю тебе і молю тільки про одному – будь завжди поруч!

Дивіться також:  Привітання з днем народження дівчині колезі у прозі