Побажання спокійної ночі своїми словами

Ненаглядна моя зайка, я проводжаю тебе в твій барвистий сон. Я обіймаю і цілую тебе, щоб ти відчувала мою любов і уві сні. Нехай подушка для тебе буде м’якою, а ковдра самим теплим і затишним. Відпочивай, любов моя, знай, що я завжди буду поруч.

Бажаю улюбленої добраніч, приємних снів і гарного відпочинку, нехай ніякі неприємні мили і негативні емоції не турбують твій сон.

Кохана моя, приємного тобі відпочинку і солодких снів, нехай ніч огорне тебе тишею, накриє зоряним покривалом і по Чумацькому шляху поведе в чудову країну мрій і сновидінь, нехай забере місяць всю втому і турботи дня, відкриє тобі таємниці премудрости життя. Спи, мила, а я буду охороняти твій сон і спокій!

День пройшов чудово, а вечір просто чудово і все завдяки тобі, маленька! Ти дуже мила і я ніжно тебе люблю! Бажаю тобі скоріше залізти під теплу ковдру і віддатися чарам сну. Виспися як слід, завтра новий день і ти просто зобов’язана підкорити його своєю чарівною посмішкою! Солодких снів, кохана!

Спасибі тобі за вечір, кохана! Хотілося б продовжити його до завтра, але я постараюся швидше заснути і побачити тебе в своїх снах. І тобі бажаю спокійної ночі і солодкого сну!

Бажаю спокійної ночі. Всі зірки мерехтять на небосхилі, крім однієї, найяскравішою красивою зірки, це ти. І я бажаю тобі заснути відчуття затишку і розкоші, в почуттях щастя і ніжності. Нехай тобі присниться ласкавий прибій на тихому березі острова надії.

Побажання спокійної ночі чоловікові своїми словами

Кришталевими сновидіннями наповнені сріблясті долоні ночі. Одне з них, порхнет, немов метелик, до тебе, рідне, щоб прикрасити нічні пригоди.

Дивіться також:  Побажання спокійної ночі хлопцеві у прозі

Спокійної ночі. Бажаю, щоб цієї ночі тобі наснилося, ніби Менделєєву, всі відповіді на важливі питання, що хвилюють твоє серце. Нехай відпочинок наповнить тебе силами і енергією, новими ідеями і впевненістю. Хай ніч буде тихою і спокійною, а ранок справжнього чоловіка: бадьорим, позитивним і багатообіцяючим.

Спокійно ночі, мій улюблений і дорогий. Бажаю тобі добре виспатися і побачити приємний сон, який виповниться наяву. Нехай Морфей охороняє тебе від неприємностей і злих духів. Нехай місяць, посміхаючись, світить в твоє вікно і співає колискову. Нехай зірки весело підморгують тобі і кажуть: “добраніч, солодких снів! І нехай твоє тіло, повністю поринути в солодкий сон, ручки і ніжки відпочивають, і ти спокійно спиш до самого ранку. Поки сонечко не погладить тебе своїми променями і не привітає в новому дні. А поки, закривай свої чудово красиві очі, в яких можна просто потонути, і дивись самі добрі і кольорові сни!