Побажання спокійної ночі своїми словами

Коханий, хай тобі присниться щось по-справжньому гарне. В першу чергу – я. Але, щоб не обмежуватися, – прекрасний морський пейзаж на тлі заходу: з мокрим піском, червоними хмарами і дельфінами у горизонту. З задоволенням розділю з тобою цей момент!

Заєць, бажаю добре виспатися, бо завтра важкий день! Все буде добре, я навіть не сумніваюся, а зараз, цілую тебе в губки і шепочу на вушко: «добраніч, любий!»

Закривай очі і уяви, що ми удвох на березі океану лежимо під зоряним небом і мріємо про майбутнє! І так поступово з приємними думками ми засинаємо. Добраніч, любий!

Спокійної ночі, ти найулюбленіший мій чоловік! Снів тобі захоплюючих і героїчних, як у твоїх улюблених фільмах. Снів тобі добрих і романтичних, щоб я змогла відвідати тебе, коли ти спиш. Набирайся сил, рідний! Самого легкого і теплої ковдри! Самої повітряної і м’якої подушечки!

Мій рідний, нехай твоя постільна білизна буде такою м’якою, наче пухнаста хмарка! Я хочу, щоб ми не розлучалися навіть уві сні, тому я бажаю, щоб цієї ночі тобі приснився дивний сон, в якому ми будемо подорожувати по зоряному небу і милуватися нічним містом. Зачиняй скоріше оченята і пам’ятай, що ти моє найбільше щастя і моя вічна любов!

Спокійної ночі. Бажаю з перших хвилин сну зануритися в чудовий світ твоїх фантазій, бажань і славних ідей. Шлях ця ніч наповнить тебе новими силами і неймовірним натхненням для майбутніх справ, турбот і намічених цілей. Солодкого відпочинку та бадьорого пробудження.

Я лягаю спати і мрію, щоб замість мого плюшевого зайця поруч був ти, коханий. Хочу тебе обіймати і цілувати! Хочу бути поруч вдень і вночі, базікати нескінченно, слухати твій оксамитовий голос! Добраніч, моя любов!

Дивіться також:  Побажання спокійної ночі у прозі

Короткі смс побажання спокійної ночі своїми словами

Нехай добрий, яскравий сон проведе тебе стежками мрій, покаже таємниче царство мрій, подарує розслаблення тіла, а душі – радість і умиротворення. Спокійної ночі.

Твоя неймовірно чарівна усмішка не дає мені спокою і заважає заснути. Дуже тебе не вистачає сьогодні. Спокійної нічки!

Доброї ночі! Нехай твої сни будуть яскравими, як барви справжнього щастя!

Не знаю, спиш ти чи ні, але я хочу тобі сказати – ти для мене як світло сонця, і я хочу тебе обійняти!

Закривай очі і плавно занурюйся в сон! Засинаючи, насолоджуйся затишком у своїй улюбленій теплому ліжечку! Бажаю, щоб цієї ночі до тебе прийшли найкрасивіші, барвисті і радісні сни!

Нехай тобі сняться добрі і казкові сни.. Обіймаю тебе міцно і цілу в щічки!

Нехай твій сон буде прекрасний, як надихаюча розсип далеких різнокольорових зірок, і ніжний, як глибокий оксамитово-чорний небозвід в їх фантастичному сяйві! Спокійної ночі!