Побажання з добрим ранком своїми словами

Солодкий, ніжний, мій рідний! Оченята скоріше відкрий! Ранок добрий – шепочу, цілувати тебе хочу!

Кохана, ти для мене, як підбадьорливий ковток кави, як свіжий бриз, аромат приносить радості, як солодка казка, дарує мені впевненість. Прокидайся швидше, щоб я змогла насолодитися спілкуванням з тобою, скупатися в твоєму закоханого погляду і сказати тобі: «З добрим ранком!»

Доброго ранку, мій хороший, мій улюблений. Бажаю тобі солодкого пробудження і моментального натхнення, чудового настрою і непереможного прагнення до підкорення нових вершин. Шлю тобі ніжний ранковий поцілунок, котик.

Після вчорашнього веселощів особливо важко сьогодні відірватися від ліжка, але тобі, коханий, це під силу. Ти у мене сильний, бадьорий, усміхнений 🙂 Прокидайся, тебе чекають справи!

Дивно сонячного і неймовірно приємного ранку, коханий! Нехай кави і душ подарують бадьорість, новини принесуть позитив, весела музика додасть енергійності, а мої поцілунки, які я передаю в цьому повідомленні, забезпечать радісне і романтичне початок дня!

Вставай рідна! Прокидайся! Швидше виплутуйся з павутини сновидінь, адже ранок так чудово, світ такий чистий і світлий, що хочеться відчинити вікно і вдихати на повні груди цю ранкову радість. Нехай сьогоднішній світанок принесе тобі щасливі моменти, які ти збережеш в серці на весь день.

Самому коханому шлю побажання з добрим ранком. Мій хороший, нехай ранок твоє почнеться вдало і буде наповнене відмінним настроєм і новими ідеями, нехай день твій пройде плідно і успішно, а вечір хай потішить тебе приємними сюрпризами і теплими моментами. Цілу.

Мій прекрасний чоловік, улюблений кожною клітинкою і всією душею, добрий ранок! Нехай цей прекрасний день порадує тебе, принесе дивовижні емоції і зачарує можливостями. Ніжно цілую тебе і бажаю дивовижного дня!

Дивіться також:  Побажання з добрим ранком у прозі чоловікові

Побажання доброго ранку чоловікові своїми словами

Сьогодні знову я спала одна і нудьгував по тобі. Всю ніч я відчувала, що ти поруч, охороняєш мій сон. Мрію швидше прокидатися в улюблених обіймах, балувати тебе смачним сніданком і будити ніжним поцілунком. Доброго ранку, малюк!

Прокидайся, мій милий соня, за вікном давно вже ранок! Ти так глибоко і солодко спиш, ну просто янголятко, а адже будильник розбудив вже всіх, крім тебе. Перестань кутатися в ковдру, зігрійся краще в моїх обіймах. Повір, я точно знаю, як зробити наше ранок добрим!

По-справжньому добрий ранок починається з ніжних поцілунків і ніжних обіймів. Тому твій особистий, особливо важливий агент по доставці бадьорого ранкового настрою готовий приступити до своїх прямих обов’язків. Ось твоя порція свіжості і позитиву. Отримай. Розпишись. З добрим ранком, милий!