Побажання з добрим ранком своїми словами

З Добрим ранком, моя кохана дівчинка! Відкрий очі… усміхнись… подивися, як прозоре повітря пронизують промені і сонячні відблиски – це майже чарівно, це все для тебе! Наступаючий день довго готувався до зустрічі з тобою, він хотів стати дуже красивим і незабутнім. Він вже чекає на тебе! Удачі, моя краса!

Кохана! Із добрим, ласкавим вранці! Я бажаю тобі стати справжнім творцем і створити з неймовірних ранкових співів птахів мелодію надихаючого щастя, щоб кожна звучить нотка насыщала тебе протягом наступаючого дня, роблячи кожну мить незабутнім!

Доброго ранку, моє сонечко, моя кохана і неповторна. Бажаю ранкової бадьорості та натхнення, неймовірних сил і енергії, приголомшливих ідей і грандіозних планів на прийдешній день. Посилаю тобі ніжний поцілунок і велику удачу.

Мила моя маленька, з добрим ранком! Сподіваюся, що ти виспалася, тому бадьора і весела! Цілу тебе в обидві щічки і бажаю гарного трудового дня!

Добрий ранок, моя любов. Ти у мене така ж красива, як світанок, ти така ж тепла, як сонце, ти така ж легка і грайлива, як ранковий вітерець і така ж необхідна як свіже ранкове повітря. Скоріш прокидайся, без тебе земля не може бути повноцінною. Я люблю тебе, обіймаю і шлю тобі тисячі повітряних поцілунків!

Моя обожнювана дівчина, з добрим ранком! Хочу, щоб твій день пройшов плідно, вдало і без напруги! З нетерпінням чекаю нашої зустрічі! Цілу міцно-міцно!

З добрим ранком, радість моя! В цей день, як і завжди, ти дуже гарна! Я захоплююся тобою і твоєю неземною красою. Обіймаю, цілую.

Побажання доброго ранку дівчині своїми словами

Прокинься, красуня моя, подивися в люстерко і посміхнися, адже ти прекрасна після солодких нічних сновидінь. Нехай чашечка кави підбадьорить тебе, а світанок подарує енергію сонця, щоб ти, кохана, виблискувала сьогодні красою і чарівною посмішкою, ідеями і талантами, щоб закружляв тебе день вихором радості, везіння, щастя!

Дивіться також:  Побажання з добрим вранці чоловікові своїми словами

З добрим ранком, моя ненаглядна! І нехай же пташині трелі, разливающиеся в повітрі, проникають углиб душі, змушуючи посміхнутися назустріч променистому, переливающемуся сонця! І нехай наступаючий день наповнить душу чарівністю прекрасного щастя і ніжністю моєї незгасною любові!

З наступившим новим днем тебе, мій коханий чоловічок! Подивися, навіть сонечко виглянуло, щоб поцілувати тебе в твої веснянки, так що вставай швидше! Інакше ти ризикуєш проспати все найцікавіше, що приготував цей чудовий день для тебе сьогодні.

Мила моя, чудова, кохана, бажаю тобі доброго ранку і бадьорого натхнення, відчуття щастя і радості, чудових ідей і високого прагнення, сміливих починань і неймовірного успіху, насичених емоцій і бездоганного настрою.