Поздоровлення на день народження подруги прикольна проза

Я бажаю тобі бути прекрасною, як стигла черешня в літньому саду, бути ніжною як солодка малинка, бути кокетливою і сексуальної немов полуничка, яку так люблять хлопчики, а так само бути ніжною, м’якою і чуйною, як ароматний персик!

Сьогодні радісний день, чудовий свято, у моєї найкращої подруги день народження. Я тебе вітаю, мила. Бажаю бути апетитною, як картопелька на столі, спритною і прудкою, як оселедець у воді, бадьорою, як огірок і співучою, як шпак.

Бажаю щастя, як води в океані. Любові палкої і теплим, як сонечко. Друзів настільки вірних, як відданість матері. Будь прекрасною в будь-який час доби. З днем народження, моя харизматична дівчинка!

Коли поруч є ось така подруга, не страшні ні сірі будні, ні одинокі вихідні. Тому від усієї душі вітаю з днем народження по-справжньому близької і дорогої мені людини – однодумницю по духу і просто чудову дівчину. Бажаю простого щастя і щирої любові, робить життя насиченим і прекрасною!

Моя чудова, дорога і найкраща подруга, вітаю тебе з днем народження. Бажаю тобі бути для близьких людей в життя радістю, натхненням і любов’ю. Мила, хай тобі завжди вдається досягати поставлених цілей. Нехай твоя будь-яка ідея стає гучним успіхом життя, а будь-який день перетворюється в грандіозну подію і веселе свято.

Дивіться також:  Прикольні привітання з днем народження подрузі у прозі