Привітання 3 рочки своїми словами

Немає нікого щасливіше тебе, моя дівчинка сьогодні. Я бажаю в твоєму житті багато світла і добра! 3 роки це багато років, ти пустотлива, вмієш бігати, пісні співати. Ростеш, дорослішаєш, дивуєш! Ти всім нам радість, диво, щоб кожен день ось таким був. Бажаємо благ і міцного здоров’я, вміти літати у мріях і наяву. Щоб настрій завжди був на висоті, і ти горіла, наповнена щастям. Як іскорка мигаешь ти для нас, завжди квітни і пахни як ромашка! Рости хорошою помічницею для мами, для тата будь втіхою і душею! Бажаю ставати з кожним роком краше, будь розумною і свій ніс не зачіпай. Будь розумною, ти вже на рік дорослішими. Мамі з татом щедро допомагаючи, грей посмішкою і теплом. Щоб серце завжди було добрим і щастя саме постукає в твої двері. Нехай це щастя буде безмежною, сьогодні кожен день і назавжди! Бажаю в океан успіху в житті плисти без якоря проблем!

Мила дівчинка, чудова і чарівна принцеса, тобі сьогодні цілих три. Вітаю і хочу побажати, щоб ти не поспішала дорослішати і проводила кожен новий день в своє задоволення, щоб було багато в житті ігор і витівок, щоб кожна прогулянка подарувала яскраві емоції та нові враження, щоб ти дбайливо ставилася до іграшок і в тебе ставало їх все більше і більше, щоб ти завжди була такою ж красивою і веселою, як сьогодні. Щастя тобі, добрих чудес і смачних солодощів.

Вітаю чудову і принцесу милу з днем народження, з 3-им роком життя. Радість моя, я тобі бажаю веселого хлюпання по калюжах і листопада щастя, гарних сніжинок радості і швидких катання з гірок, красивих квітів життя і чудових пікніків, яскравого сонечка на шляху і корисних страв.

Дивіться також:  Дитині 3 роки поздоровлення в прозі

Онучка моя кохана, вітаю тебе з 3-річчям. Бажаю тобі, лапочка, чудових днів, наповнених радісними іграми, веселими витівками, дзвінким сміхом і щирими посмішками. Нехай твій ангел тебе оберігає і веде по рівній і благополучній дорозі життя.

З днем народження, моє сонечко, моя дорога онучка. І нехай тобі всього 3 роки, ти у мене вже справжня принцеса. А тому і бажаю я тобі життя, немов у казці, з відважними лицарями, добрими феями, веселими подружками і забавними звірятками.