Привітання подрузі з днем народження у прозі до сліз

Нехай тобі зустрічаються тільки хороші люди на твоєму шляху, нехай удача буквально підстерігають тебе на кожному кроці, нехай дороговказна зірка освітлює твій життєвий шлях. Нехай кожен день цвіте твоя усмішка, а в душі звучить мелодія весни. Хай дім буде повною чашею, і в ньому завжди живе щастя!

Дорога моя улюблена, подруга! Ти сама соковита, сама красива, сама талановита, найрозумніша і чуйна подруга в світі! Ти чудова і запаморочлива! Бажаю тобі не знати труднощів, а якщо перешкоди стануть на твоєму шляху, просто обійти їх по найкоротшому шляху без втрат. Любові тобі неземної, щасливої сім’ї, шикарною роботи, великої кількості шопінгів і ласощів! З Днем Народження, подружка! Люблю тебе!

З днем народження, подружка! Бажаю тобі добра, любові, позитиву! Бажаю щоб тебе оточували добрі люди. Нехай у тебе все буде добре!

У нас завжди з тобою нові враження, пригоди, і це прекрасно. З Днем народження тебе, люба, і хай завжди живе молодість у серці і юність – в душі!

Нехай твоя сонячна усмішка кожен день дарує тепло улюбленим людям, дорога подружка! Хай у твоєму домі завжди панує мир, порядок і довіру! Нехай кожен день буде жити цікаво і смачно! Нехай наша дружба не вичерпається ніколи!

Дивіться також:  Поздоровлення на день народження подруги прикольна проза