Привітання з 9 травня офіційні у прозі

В цей день ми віддаємо данину поваги тим, завдяки кому була здобута перемога у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини. Історія країни передається у спадок. Спогади передаються від дідів до онуків, з розповідей – до серця. Пам’ять живе в кожному з нас. В медалях на грудях героїв, в пожовклих фотографіях, у зморшках біля очей, в міцно стиснутої руці одного, в тихій гордості і в знанні нашої спільної історії. Поки ми не забуваємо, поки ми знаємо і дякуємо ветеранам війни за їх мужність – наша країна і весь світ теж будуть про це пам’ятати.

Висловлюємо величезну подяку всім ветеранам за мужність, віру в справедливість і волю до перемоги. Нехай слава, яку ви заслуговуєте, не померкне в серцях вдячних нащадків, надихаючи їх на нові звершення в ім’я сильної і великої Росії. Ми всі в неоплатному боргу перед вашим поколінням. І повернути цей борг можливо лише реальними справами на благо Вітчизни, щоб наше життя було гідним переможців, щоб пам’ять про героїзм радянського народу продовжувала жити на нашій землі!

Бажаємо вам здоров’я і добробуту, тепла і турботи один про одного, підтримки та взаєморозуміння! Низький вам уклін і величезне людське спасибі! І нехай святковий салют нагадає вам молоді роки і знову поверне у той незабутній травневий день переможного сорок п’ятого року.

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Шановні земляки! Від усього серця вітаю вас з великим святом – Днем Перемоги! 9 травня 1945 року – священна дата для всіх поколінь росіян, що стала символом безпрецедентного героїзму і єднання нашого народу, вірності Батьківщині.

У цей день ми згадуємо загиблих на полях битв, самовіддано працювали в тилу, піднімали країну в повоєнний час і не дожили до сьогоднішнього дня. Час невблаганно перед віком. Низький уклін вам, покоління переможців! Своїм ратним, трудовим, цивільним подвигом ви вписали Перемогу в світову історію!

Дивіться також:  Привітання класного керівника з днем вчителя у прозі

Всі ми в неоплатному боргу перед вами і робимо все, щоб ваше життя було гідним. У повному обсязі реалізуємо заходи соціального захисту, встановлені федеральним і крайовим законодавством. Намагаємося максимально оточити увагою і турботою кожного ветерана війни.

Шановні земляки! Будемо гідними ратних і трудових подвигів старшого покоління! І збережемо найцінніше, що завойовано в 45-му – мир, свободу, незалежність нашої великої країни. Нехай свято Перемоги служить й надалі згуртуванню, і додасть нові сили у зміцненні могутності Росії. Від усього серця бажаю всім мирного неба над головою і нових перемог на благо Росії!

Дорогі жителі (район або місто)!