Привітання з річницею весілля своїми словами

Дорогі наші молодята! Ми знову відзначаємо річницю вашого одруження. Ваша сімейна скарбниця стає багатшим, ви – мудрішими, діти – дорослішими, а щасливий блиск в очах – все виразніше. Нехай же цей процес триває нескінченно довго.

Щиросердечні вітання на річницю весілля своїми словами

Найбільше випробування для любові – час. Тому тільки справжнє почуття, як ваше, здатне перемогти роки! Вітаю вас з цією зворушливою перемогою! Нехай ваша любов перемагає всі негаразди життя знову і знову! Миру, тепла і щастя!

Так швидко і практично непомітно з дня вашого весілля пролетів час! Ви облаштувалися, зміцнили свої доходи і родину! Ваш будинок затишний і гостинний, ви завжди приємно приходити в гості – нехай же так буде і далі! Нехай ваша любов тільки міцніє, добробут зростає, а діти радують своїми успіхами! Ви великі молодці, будьте щасливі, будьте здорові і міцно любите один одного!

Колись у цей день ви міцно зв’язали узи шлюбу, з часом ви зуміли зробити їх ще міцніше. Нехай ці узи будуть нерозривними, сплетеними нитками любові і ніжності, розуміння і згоди. Нехай прикрашає ваш союз дзвінкий сміх щасливих дітей, радісні почуття батьків, затишне родинне вогнище і мрії, які ви обов’язково разом здійсните.

Найбільше випробування для любові – час. Тому тільки справжнє почуття, як ваше, здатне перемогти роки! Вітаю вас з цією зворушливою перемогою! Нехай ваша любов перемагає всі негаразди життя знову і знову! Миру, тепла і щастя!

Хай щастя, як птах прилетить на ганок вашого будинку і залишиться жити в ньому навіки. Нехай час лише зміцнює любов’ю ваші шлюбні узи. Не піддавайтеся сварок, завжди знаходите компроміс. Я бажаю вам абсолютного взаєморозуміння. З річницею!

Дивіться також:  Привітання з 3 річницею весілля у прозі

Річниця весілля – це день народження сім’ї. Ваша сім’я – прекрасний приклад для наслідування. На вас варто рівнятися, тому що не всім вдається знайти такий баланс у відносинах, досягти гармонії в парі. Бажаємо вам, щоб завжди вистачало сил підтримувати цю ідилію.

Бути молодятами – це чудово, а прожити в любові не один рік – це чудово! З річницею весілля вас, бажаємо ще багато щасливих років гармонії та порозуміння в сім’ї!

Любов – та нерозмінна монета, яка становить тепер ваш прожитковий мінімум! Хочу побажати вам не тільки достатку, але і достатку! Не тільки радості, але і величезного щастя!

Бажаю вам добра і щастя, благополуччя і взаєморозуміння! Легко справляється з виникаючими труднощами і радійте загальним успіхам! Бажаю побільше разом відпочивати і бажано на кращих курортах, більше часу проводити вдвох і бути дуже-дуже щасливими!