Привітання з ювілеєм подрузі своїми словами

Улюблена моя подружка. Ти найкраща людина в моєму житті. Я можу довірити тобі всі свої переживання і радості і знаю, що ти мене підтримаєш. Дякую тобі, моя хороша. Сьогодні ж я хочу привітати тебе з ювілеєм! Будь здорова, весела, вільна у думках і діях, багата душею, серцем кохана, хранима силами неба, зігріта променями сонечка і шалено щаслива в міцних обіймах. Хай твоя краса не згасає, чарівність не слабшає, компліменти не перестають підкреслювати твої переваги. І хай скрізь для тебе горить зелене світло. Вдалих поворотів у будь-якому напрямку. Подруга, з ювілеєм тебе!

Одного разу мені дуже пощастило — я знайшла подругу, яка стала мені сестрою. Ця зустріч послана нам небесами, за що я вдячна всім вищим силам. Дорога моя красотулечка, вітаю тебе з ювілеєм. Нехай роки ніколи не відображаються на твоїй зовнішності. Будь щаслива і здорова, адже в цих словах міститься все, що може бажати собі людина. Я тебе люблю і завжди буду поруч.

Мила моя подруга, в цей святковий день, не приховуючи свого захоплення, вітаю тебе з ювілеєм. Хочу побажати тобі здійснення всіх задуманих планів, і нехай збуваються усі твої мрії. Будь завжди здоровою, красивою, щасливою і задоволеною своїм життям. Хочу, щоб наша з тобою дружба міцніла з кожним роком. Знай, що я завжди поруч і готова допомогти тобі в скрутну хвилину і порадою, і ділом. Люблю тебе, зі святом, з ювілеєм подружка!

Подруга моя люба, вітаю тебе з 50-річчям і від душі побажати хочу залишатися доброю і милою жінкою, чудовою і вправною господинею. Нехай рідні тебе люблять, а знайомі поважають, хай в житті твоєму все буде чудово, нехай в будь-якій справі тебе чекає успіх.

Дивіться також:  Привітання подрузі з днем народження у прозі до сліз

З п’ятдесятиріччям,

Подруга люба!

Твій ювілей відзначимо ми,

За повної наливаючи.

Пити за тебе чудову

Сьогодні будемо багато,

Щоб сонячна, ясна

Була долі дорога,

Щоб кожній миті

Ти серцем посміхалася,

Щоб осені і часу

Душею не здавалася.

Нехай цвіте, не кінчається

Малинове літо,

І ти, моя красуня,

Завжди будеш зігріта

Любов’ю і турботою

Друзів, дітей, чоловіка.

До сотого ювілею

Будь щаслива, подруга!