Смс своїми словами люблю і сумую

Люблю ніжно. Сумую неймовірно.

Як я хочу тебе обійняти, до грудей своєї сильніше притиснути, тихесенько поцілувати і більше нікуди не відпускати..

Приємні слова люблю і сумую

Сьогодні купила дуже гарний комплект білизни. Приїжджай скоріше, не терпиться його тобі показати!

Згадуй іноді, якщо хочеш – завжди. Але я знаю: завжди не можливо. Залиш в серці своєму куточок для мене, якщо це буде можливо…

Дуже скучила за тобою і чекаю зустрічі. Це справжнє випробування – не бачитися так довго. Навіть кілька днів здаються зараз цілою вічністю. Люблю тебе і обнімаю.

Безмежно сумую. Сумую за твоїй посмішці, розмов, очам, фразам, голосу. Якщо б існувала одиниця виміру туги, вона була б немислимо велика. Думками завжди з тобою!

Ти самий чудовий, і весь світ від тебе без розуму! Мені здається, що я володію цим щастям! Люблю тебе.

Люблю квіти, люблю поля, але більше всіх люблю тебе!

Мій милий, я чекаю не дочекаюсь нашої зустрічі, я так сильно за тобою скучила, що не можу дочекатися того дня, коли зможу тебе обійняти і поцілувати, ти приносиш щастя в моє життя, приїжджай до мене мерщій.

Я дуже сильно за тобою сумую: мені не вистачає твоїх ніжних слів і теплої посмішки, добрих очей і вірною підтримки, міцних обіймів і душевних розмов. З нетерпінням чекаю нашої зустрічі, яка, сподіваюся, настане дуже скоро.

В думках лише одне: коли тебе побачу накинь і розцілую!

Я дуже хочу, щоб у тебе все було добре, але ще більше хочу, щоб ми скоріше побачилися знову!

Ніжні слова сумую і люблю в смс

Я так за тобою сумую, і мені хочеться сподіватися, що це ненадовго: скоро побачу тебе і розповім, як сильно я тебе люблю, як ти потрібен мені і що ніколи і нікуди я тебе не відпущу!

Малюк мій, я кожну секундочку, думаю про тебе! Я пам’ятаю всі твої родимки і нереальну усмішку, запах волосся і улюблені парфуми. Сумую, рідний мій чоловічок.

Ти для мене все найдорожче і бажаний. Без тебе мені неможливо дихати, існувати, жити! Ти мій світлий промінчик щастя, я дуже тебе люблю!

Коханий, рідний мій чоловічок. Напевно для мене немає нічого дорожче, ніж час, коли ми разом! Немає нічого прекраснішого, ніж твої дотики, ні тепліше і ріднею обіймів ніж твої, я дуже сумую, дорогий.

Відстань не відштовхує, а тільки зближує. Тепер я точно це знаю, тому що відчуваю твою значимість подвійно гостріше. Сумую за тобою…

Як я спрагу твоєї уваги… Коханий мій, з тобою я дізналася майже все. Що таке любити до нестями і сумувати, що таке сходити з розуму, коли ти мене обіймаєш. Коли тримаєш за руку або притискаєш до себе!

Люблю, цілую, обіймаю і тільки про тебе мрію! Твої очі мене бентежать, любов і ласку обіцяють!