ТОП 59 ідей Що подарувати Дружині на 14 лютого в день Св. Валентина

Відрізати шматочок капронової нитки або тонкого шнурка. Приклейте або прив’язати його один кінець до бирці, а другий зафіксувати всередині конверта. Напишіть романтичне освідчення, побажання, привітання всередині.

Як правильно вибрати подарунок дружині на 14 лютого

Якщо ви хочете порадувати свого коханого чоловічка, то потрібно знати, як правильно вибрати подарунок дружині на 14 лютого, щоб вона точно була в приємному захваті.

Підготуйте поздоровлення, щоб ваш сюрприз застав її зненацька. Це може бути несподівана зустріч на вулиці з квітами і великою кількістю повітряних куль з приємними побажаннями. А також зробіть приємно, вручивши сніданок у ліжко, при цьому обсипавши все навколо пелюстками троянд, або ж придумайте квест з пошуку підготовленого подарунка.

Рекомендуємо попередньо підготувати промову, з якою ви будете вручати ваш подарунок, адже в цей день хочеться чути щирі зізнання, а в такий хвилюючий момент всі думки можуть просто зникнути.

Пам’ятайте головне, що може бути краще, ніж зайвий привід побалувати свою половинку, навіть якщо сам свято у вас не викликає особливих симпатій.

Навіть якщо ви підготували скромний подарунок або просто вручаєте своїй дамі цукерки, вони повинні бути красиво упаковані. Не скупіться на аксесуари і мішуру з сердечками, які подарують жінці емоції.

Що не можна дарувати на 14 лютого дружині

Ці поради допоможуть Вам не зробити помилку у виборі подарунка і не зіпсувати настрій своїй дружині.

Приклади невдалих подарунків, які краще не дарувати дружині на День Святого Валентина:

  • Косметичні засоби, не ризикуйте купувати дружині такі сюрпризи, так як, швидше за все, ви не вгадаєте з тоном або взагалі промахнетеся у виборі виробника. Якщо вже дуже хочеться організувати такий презент, то краще купуйте сертифікат в магазин косметики в подарунок дружині на День Св. Валентина.
  • Те ж відноситься і до парфумерної воді або цим духам. Тут можна здійснювати покупку тільки тоді, коли ви повністю впевнені у своєму рішенні.
  • Домашній вихованець – це погана ідея, якщо не було мови про його купівлю, і дружина не висловлювала подібного бажання. Адже не у кожного вистачає часу на домашніх улюбленців, і купувати жива істота спонтанно не найкраще рішення.
  • Кухонне начиння не дуже романтичний сюрприз, адже в таке свято хочеться чогось незвичайного, а не чергову сковороду або набір каструль.
  • Жодних ваг, епіляторів, антицелюлітних кремів, поясів для схуднення і приладів для догляду за шкірою в коробках з сердечками бути не повинно. Отримавши такий подарунок, ваші дружини можуть засумніватися в тому, що чоловіки дійсно від них без розуму.
  • Також не варто дарувати ножі та інші гострі предмети. Вони символізують сварки і розбіжності. Ножі краще купувати самому, а якщо вам вже зробили такий подарунок, обов’язково потрібно віддати за нього копійку, щоб «купити» цю річ.
  • Поганою прикметою вважається дарувати один рушник. Але якщо подарувати не одне, а два, то вийде хороший практичний подарунок, адже парні речі в презенті символізують гармонію в родині.
  • Косметика для душу теж є предметом забобонів на День Святого Валентина. Людина «змиється» з вашого життя і відносини зійдуть нанівець.
Дивіться також:  ТОП 19 ідей Що подарувати на 18 років + 49! подарунків та Поради

День святого Валентина – це ідеальний день, щоб показати вашій жінці свою любов і поділитися своїми почуттями, адже всі слова любові звучать по-особливому. Підготуйтеся до свята з усією відповідальністю.