ТОП 63 ідеї що подарувати Чоловікові на 30 років (і поради) +37 подарунків

 • Приклейте іграшки до основи лампи – зробити це можна в будь-якому порядку.
 • Робоче місце захистіть поліетиленом, розмістивши його на підлозі і стінах.
 • Візьміть фарбу і рівномірно розподіліть її по покриттю, періодично струшуючи балончик.
 • Встановіть абажур.
 • Краща порада – хобі вашого чоловіка

  У кожного чоловіка, крім роботи і сім’ї має бути хобі – заняття, яке він любить усією душею і яке дозволяє йому відволіктися від повсякденної рутини. Знаючи улюблені захоплення чоловіка, можна зрозуміти, що подарувати чоловікові на ювілей 30 років і як його приємно здивувати. В залежності від захоплень вашого чоловіка, можна підібрати підходящий подарунок:

 • Якщо чоловік любить класичні настільні ігри, що розвивають інтелект, подаруйте йому набір шахів ручної роботи, різьблені нарди або набір для давньої японської гри Го.
 • Якщо чоловік завзятий геймер, купіть йому стаціонарну або портативну ігрову консоль, про яку він давно мріяв або колекційне видання його улюбленої відеоігри.
 • Для астронома-любителя кращим подарунком буде новий телескоп.
 • А для музиканта – хороший і якісний інструмент, на який також можна нанести подарункову гравіювання і надалі зраджувати реліквію у спадок.
 • Якщо ваш чоловік збирає колекцію, подаруйте йому унікальний екземпляр для її поповнення.
 • Що подарувати чоловікові на 30 років, якщо немає грошей

  Важливо не тільки увагу, але й подарунок

  Всупереч розхожою фразою, чоловік до 30 років буде чекати від коханої жінки щось більше, ніж просто увагу. Подарунок – це матеріальне або нематеріальне прояв любові, тому до його вибору потрібно підійти відповідально і зрозуміти, що тридцятий день народження – це одна з ключових дат життя будь-якого чоловіка і поставитися до нього треба з усією серйозністю. Сподіваюся, ця стаття відповіла на питання про те, що подарувати коханому на 30 день народження і тепер кожна любляча дружина зможе здивувати свого чоловіка.

  Дивіться також:  ТОП 63 ідеї що подарувати Стрільцеві жінці +11 подарунків та Поради

  Як вибрати, що подарувати коханому чоловікові на 30 День Народження

  Що подарувати чоловікові на ДР 30 років – питання не з легких. При виборі подарунка необхідно дотримувати ряд рекомендацій, які допоможуть зробити презент по-справжньому бажаним і незабутнім.

  Вирушаючи на пошуки того, що можна подарувати чоловікові на 30 років, важливо орієнтуватися на особливості характеру іменинника, а також його переваги. Якщо чоловік – веселун і справжній балагур, припустимо розглядати ідеї жартівливих презентів. Серйозному ж чоловікові більше підійдуть солідні і практичні подарунки.

  Визначаючись з тим, що краще подарувати чоловікові на День Народження на 30 років, відштовхуйтеся від своїх матеріальних можливостей, простіше кажучи, від наявного бюджету. Очевидно, що дуже маленька сума не дозволить придбати щось дійсно варте уваги, тому в даному випадку, ймовірно, краще віддати перевагу презенту, зробленому своїми руками.Багато хто впевнені, що подарувати чоловікові на 30 років потрібно щось, що допоможе йому в розвитку своїх захоплень. Даний варіант можна вважати самим перевіреним, так як деколи чоловік може просто шкодувати грошей на придбання чергової вудки або футбольної форми, а отримати їх в подарунок – оптимальне рішення в такій ситуації.