ТОП 63 ідеї що подарувати Чоловікові на 30 років (і поради) +37 подарунків

Особливості характеру дружина також грають не останню роль. Так, наприклад, спокійний чоловік навряд чи з захопленням поставиться до можливості стрибнути з парашутом, так само як активний і повний енергії молода людина не оцінить теплий плед або банний халат.

Вибираючи, що подарувати коханому чоловікові на 30 День Народження, необхідно підключати не тільки мозок, але і душу. Постарайтеся самостійно відчути бажання свого рідного людини, згадати його зауваження з приводу тієї чи іншої речі иливосхищенный погляд в магазині. Задавати запитання щодо його переваг – крайній варіант. Якщо вже вдаватися до допомоги іменинника, то робити це потрібно завуальовано, за допомогою бесід на відсторонені теми і натяків.

Крім усього іншого, не забувайте подбати про красивої подачі презенту. Маються на увазі стильна упаковка і правильні слова в момент вручення подарунка. Що стосується останніх, продумати їх краще заздалегідь, щоб не дати хвилюванню задушити потік гарних думок.

Що не варто дарувати чоловікові на 30-річний ювілей

Багато представниць прекрасної половини людства свято вірять, що подарувати чоловікові на ювілей 30 років можна практично все що завгодно, адже «головний твій подаруночок – це я!». Звичайно, частка правди в цьому є, однак сумніватися в тому, що піднести імениннику по-справжньому потрібний подарунок набагато приємніше, не буде ніхто.

Отже, розшукуючи, що подарувати чоловікові на ДР 30 років, рекомендується уникати речей загального користування. Презент має бути присвячений виключно винуватцеві торжества, тому нові мікрохвильовка або холодильник – не кращі ідеї.

Не варто також звертати увагу на стандартні набори. Мова йде про засоби для гоління, косметику для тіла, чаї або каву. Незважаючи на свою користь вони виглядають банально і купленими на швидку руку. Виняток у цьому випадку складають набори, які дарувальник зібрав самостійно з урахуванням потреб іменинника і красиво оформив.

Дивіться також:  ТОП 53 ідеї що подарувати Дружині на 40 років + 18 Подарунків та Поради

В стоп-лист входять також:

  • Нижня білизна;
  • Шкарпетки;
  • Дзеркало;
  • Гроші.

Вручити вищеперелічені речі можна в звичайні дні, але ніяк не на ювілей. До речі, що стосується грошей, у деяких випадках такий варіант допустимий, але тільки за умови особистої домовленості з ювіляром.

Висновок

Пошуки того, що подарувати чоловікові оригінальне на 30-річний ювілей найчастіше стають справжнім випробуванням зважаючи на серйозність приводу. Однак який би подарунок ви не вибрали, пам’ятайте, що головний подарунок для вашого чоловіка – тепла атмосфера в будинку. Тому слід заспокоїтися і спробувати згадати все хороше, що є у вашому обранцеві, і тоді рішення саме наздожене вас.