ТОП 64 + 37 ідей що подарувати Чоловікові на День Народження та Поради

 

 • Діодні LED-годинник. Цей пристрій відрізняється від звичайних годин тим, що для перегляду необхідно натиснути бічну кнопку, а їх оригінальний дизайн не залишить байдужим жодного чоловіка, цінує стильні речі, будь йому 31 рік, 35 або 40 років;
 • Портативний детектор брехні. За допомогою такого апарату можна виміряти правдивість сказаних слів за п’ятибальною шкалою. Намагається обдурити тут же відчуває легкий електричний розряд, за рахунок чого буде обов’язково оцінений в дружній компанії як головний засіб розваги;
 • Для чоловіка, у якого важливе місце в житті займає робота, підійде презент у вигляді органайзера в чохлі з натуральної шкіри.

 

Такі подарунки обов’язково знайдуть почесне місце на робочому столі іменинника і будуть довгі роки нагадувати про кохану дружину.

Подивіться дуже цікаве відео від сім’ї Назарових, що подарувати чоловікові на День Народження коли немає грошей:

Що подарувати чоловікові на ювілей

Якщо ваш чоловік святкує круглу дату — 30, 40, 50 років.., до вибору подарунка варто підійти ще більше відповідально. Не можна забувати, що ювілей – це особливе свято, а значить, і презент повинен бути незабутнім і неабияким.

Який подарунок підійде любителю відкривати нові місця? Звичайно ж, подорож! Вважається, що подарувати чоловікові на ювілей щось дороге – цілком допустимо, тому, якщо дозволяють фінанси, виконаєте мрію коханої і подаруйте поїздку туди, де він так давно хотів побувати. У той же час, підібрати щось підходяще можна і з невеликим бюджетом. У такій ситуації на допомогу прийде сертифікат на індивідуальну екскурсію по місту або за маршрутом вихідного дня. Неоціненним перевагою такого подарунка стане можливість насолодитися ним удвох або навіть цілою родиною.

Оригінальний і дуже корисний подарунок чоловікові на ювілей – міні-пивоварня. Крім своєї незвичайності і практичності, пристрій має ще одне важливе достоїнство – насолоджуватися результатами його роботи зможе вся сім’я.

Що подарувати чоловікові на День Народження до 45 років

45 років для чоловіка – особлива дата, адже в цьому віці представники сильної статі, як правило, вже досягли успіху в сімейному та кар’єрному плані і є абсолютно зрілими людьми. Для таких відбулися іменинників чудово підійдуть такі презенти:

 

 • Графин для спиртних напоїв вигляді глобуса. Такий виріб можна розмістити як в особистому кабінеті вдома, так і на роботі. Зручність його використання забезпечується наявністю спеціального крана, і герметичної кришки. Зберігати в графині можна абсолютно будь-який напій;
 • Набір ігор «Сім в одному». Хто сказав, що подарувати чоловікові на День Народження можна тільки серйозний презент? Насправді, що в 34 роки, що в 45 років, чоловіки оцінять такий комплект, адже в ньому можна знайти все необхідне для улюблених ігор: доміно, шахи, криббеджа, шашок і т. д. Крім розважальної функції, подарунок несе в собі користь – він розвиває логіку та мислення. Крім того, завдяки компактним розмірам набір можна взяти з собою в будь-яку поїздку;
 • Генеалогічне дерево. Можна не сумніватися, що подарувати чоловікові на ювілей до 45 років таку річ – безпрограшний варіант. Саме в такому віці приходить розуміння того, наскільки важливі коріння. Та й у кого з нас подібні ідеї не викликають елементарний інтерес?;
 • Набір елітних сигар. Подібний подарунок пробачити не оцінити в 33 роки, однак після сорока чоловіки, як правило, знають толк в таких речах. Коханому чоловікові буде приємно викурити ввечері сигару і подумати про вічне або ж розділити задоволення в колі близьких друзів;
 • Шикарна шкура дикого звіра. Багато хто вважає, що подарувати чоловікові на День Народження подібний презент можна тільки в тому випадку, якщо він захоплюється полюванням. Насправді ж, він здатний викликати захоплення у всіх, хто цінує розкіш.
Дивіться також:  ТОП 29 ідей Що подарувати Одногрупникам + 31 подарунок та Поради

 

Як вибрати, що подарувати чоловікові на День Народження?

Вибрати оригінальний і, головне, відповідний подарунок коханому чоловікові, наприклад, в 33 роки допоможе прийняття в увагу наступних моментів:

 • Інтереси, захоплення іменинника (завзятого мисливця навряд чи обрадує футбольний м’яч);
 • Його потреби (можливо, вашому чоловікові потрібні якісь інструменти або предмети гардероба);
 • Вік винуватця торжества (слід орієнтуватися на те, скільки років чоловік відчуває себе, а не на цифри в паспорті);
 • Вартість презенту (важливо знати, чи зрадіє чоловік дорогого подарунку, якщо у вас загальний бюджет; те ж саме стосується і дешевого презенту – можливо, ваш обранець буде розчарований малозатратним варіантом при наявності можливості придбати щось більш вартісне).

Що краще не дарувати чоловікові на день народження?

Ідеї невдалих подарунків дружину наведено нижче: