ТОП 66 ідей що подарувати Хлопцеві на Річницю стосунків + Поради

Однак всупереч такому думку корисні презенти можу бути дуже цікавими для чоловіків, тому розглянути їх явно варто.

Вдалими рішеннями для подарунка молодій людині стануть:

Електронна сигарета. Ламаючи голову над тим, що подарувати хлопцеві на річницю спільного життя або знайомства, можна віддати перевагу цього модного аксесуару.

Крім розважальної функції, пристрій несе в собі набагато більш важливу місію – воно здатне допомогти позбутися від тяги до звичайних сигарет, а, значить, від згубної звички в цілому.

Тому, якщо ви дбаєте про здоров’я свого обранця і давно боретеся за здоровий спосіб життя у вашій парі, віддавайте перевагу розглянутого варіанту, не замислюючись;

Домашня пивоварня. Ця ідея може претендувати на місце переможця серед відповідей на питання типу «що подарувати на 1 річницю хлопцеві?» за умови, що ваш коханий – шанувальник пінного напою.

Тепер приготувати пиво молода людина зможе, не виходячи з будинку, використовуючи різні рецептури і прийоми. Доповненням до пристрою виступить набір брутальних пивних кухлів;

Оригінальний будильник. Якщо ви все ще думаєте, що подарувати хлопцеві на маленьку річницю за умови, що він часто запізнюється на роботу, цей варіант для вас. Будильник може бути, наприклад, з мішенню, в яку необхідно потрапити з лазерного пістолета для відключення сигналу.

Не менш цікавими моделями є тікають або відлітають будильники, які потрібно зловити для позбавлення від настирливих звуків;

Незвичайний чохол для смартфона. Вважається, що подарувати хлопцеві на першу річницю або 1 рік відносин потрібно щось легке і ні до чого не зобов’язує, навіть якщо це досить практична і потрібна річ. Чохол для гаджета як раз відноситься до категорії такого роду презентів.

Проявити творчий підхід і фантазію можна, віддавши перевагу цікавого дизайну. Так, ви зможете справити враження на свою другу половину, вручивши йому модель з незвичайного матеріалу (дерева, силікону і т. д.) або з вашим спільним фото.

Дивіться також:  ТОП 54 ідеї Що подарувати Дівчинці на 14 лютого +38 подарунків та Поради

Подивіться захоплююче відео від влогерши eelizavet з ідеями і думками про те, що можна дарувати своєму хлопцеві і як це може відбуватися:

Романтичні подарунки коханому на річницю

Практичні презенти – це добре, але в кожних стосунках має бути місце для романтики. Порадувати кохану людину можна милими і теплими презентами, які покажуть, як сильно ви його любите.

Ідеї, який романтичний подарунок можна подарувати хлопцеві на річницю стосунків:

Магнітна дошка для записів у формі серця. Прекрасний подарунок хлопцю на річницю, якщо ви живете разом або тільки плануєте зробити цей відповідальний крок. За допомогою цього предмету ви зможете залишати один одному милі повідомлення і записки. Повісити дошку можна на стіну або холодильник.