ТОП 66 ідей що подарувати Хлопцеві на Річницю стосунків + Поради

Столик для сніданку в ліжко. Ідеальний подарунок для романтичних і ніжних натур, який покаже, що ви дбаєте про свого коханого. У день річниці приготуйте вишуканий сніданок і принесіть його в ліжко, використовуючи зручний столик-піднос.

Також штучка стане в нагоді, якщо ви любите дивитися фільми, лежачи на ліжку – у попкорну і напоїв тепер буде своє місце.

Замок з двома ключами. Простий, але цікавий подарунок хлопцю на річницю стосунків. Купіть замочок у вигляді серця з двома ключами – один залишиться у вас, інший буде зберігатися у хлопця. Ви можете сховати замочок будинку або повісити його на якому-небудь важливому для вас місці в місті.

Що подарувати хлопцеві на річницю незвичайне і оригінальне

Банальні сувеніри – це те, що точно не хоче отримати хлопець в якості подарунка. Листівки, магніти на холодильники залишилися в минулому – зараз модно дарувати оригінальні речі.

Якщо ви хочете здивувати свою другу половинку, зверніть увагу на наступний список подарунків на рік відносин хлопцеві:

Камасутренняя простирадло. Інтимний подарунок коханому, який стане в нагоді вам обом. Являє собою «Твістер», але тільки для дорослих. На простирадлі зображені положення тіл, і вам потрібно підлаштовуватися під них, практикуючи нові пози. Правила прості: ви загадуєте число і маєте різні частини тіла на різних відбитках. Допоможе урізноманітнити відносини і додати в них іскорку.

Футболка з еквалайзером. Незвичайний подарунок для веселого і активного хлопця, який любить бути в центрі уваги або просто захоплюється музикою. Особливість цієї речі полягає в наступному: у футболці знаходиться спеціальний пристрій, який дозволяє розміщеному на речі зображенню світитися в такт музиці.

Рамка-скарбничка. Подарунок на річницю знайомства для хлопця, який є колекціонером або обожнює подорожувати. На задній стінці рамки зображена карта світу або будь-яке інше зображення, вгорі є отвір. У рамку хлопець зможе опускати марки, гроші з різних країн, квитки, а також різні пам’ятні сувеніри з поїздок.

Дивіться також:  54 ідеї що можна подарувати сестрі на весілля +18 подарунків та Поради

Що подарувати хлопцеві на річницю стосунків своїми руками

Якщо з голови не виходить питання «що подарувати хлопцеві на півроку / рік / 3 роки відносин?», а матеріальні можливості обіцяють провал цього важливого заходу, слід шукати вихід у творчому підході.

Останній полягає в тому, що витрачені сили і час здатні створити справжній шедевр, який остаточно підкорить серце коханого чоловіка і продемонструє ваше бажання його порадувати.

Нижче ви знайдете ідеї подарунків хлопцеві на річницю стосунків своїми руками.