ТОП 68 ідей що подарувати Татові на День Народження +ще 38 подарунків

Левитирующее дерево в горщику «Бонсай». Оригінальний антистрес-подарунок папі, який прикрасить робочий стіл або спальну кімнату. Мініатюрна рослина ширяє в повітрі і обертається – для цього необхідно лише підключити коробку до мережі і, притримуючи його на висоті кількох сантиметрів, відпустити горщик.

Настільний офісний набір. Подібна дрібниця нагоді тоді, коли питання «що подарувати татові на День Народження?» стає справжньою дилемою, адже її можна назвати універсальною і підходить практично всім. 45 років – це той вік, коли чоловік ще активно займається кар’єрою, а такий набір не тільки виявиться по-справжньому потрібною, але і буде нагадувати про улюблених дітей на протязі всього робочого дня.

Тримач для телефону (краще відразу з підзарядкою). Це не дорогий подарунок, який може дозволити собі молодий син або дочка. Представлене пристрій допоможе не втратити мобільний телефон і завжди тримати його на увазі. Сучасні виробники пропонують покупцям на вибір найрізноманітніші моделі – від бюджетних силіконових до солідних варіантів з дерева.

Інші ідеї подарунків татові на 45 років:

  1. Цифрова відео – і фоторамка з сімейними фотографіями.
  2. Дорога ручка для письма.
  3. Якісний шкіряний портфель або сумку.
  4. Плед з портретом по фотографії.
  5. Диспенсер для алкогольних напоїв.

Що подарувати татові на 50 років

Ювілей – це вагома причина піднести улюбленому папі особливий подарунок. Як і вік, презент повинен нести в собі серйозність і грунтовність.

Камін або фонтан. Багато хто вважає, що подарувати татові на День Народження на 45 років щось подібне недоречно, адже чоловік ще занадто молодий для таких презентів. 50 років – більш відповідний вік, оскільки в цей період сильна стать починає особливо сильно цінувати тепло і затишок родинної хати, а камін або фонтан тільки допоможуть підтримати бажану атмосферу.

Дивіться також:  ТОП 81 ідея що подарувати Жінці Скорпіону +15 подарунків та Поради

Такі предмети інтер’єру також дадуть можливість главі сімейства розслабитися після важкого робочого дня, адже немає нічого краще, ніж релаксувати, слухаючи дзюрчання води або спостерігаючи за горінням полум’я;

Домашній електрогриль. Вважається, що дитині подарувати татові на День Народження подібний пристрій недоречно. Однак якщо дитина вже досить доросла, достатньо заробляє і розділяє захоплення батька приготуванням смачної їжі, то чому б і ні?

Що ще можна подарувати татові на 50 років? Ось кілька ідей подарунків:

  1. Декантер для вина.
  2. Домашній спортивний тренажер.
  3. Абонемент у басейн або тренажерний зал.
  4. Костюм або взуття для занять спортом.
  5. Красивий чоловічий перстень або срібний ланцюжок.

Що подарувати татові на 51, 52, 53, 54 роки

Навіть якщо у глави сім’ї не ювілей, а виповнюється 51, 52, 53, 54 роки, це не привід купувати щось звичайне. Що можна подарувати коханій татові на такі дати, дивіться нижче.