ТОП 68 ідей що подарувати Татові на День Народження +ще 38 подарунків

Приємні дрібниці для рибалки.

Якщо глава сімейства готовий цілі дні проводити з поплавцем, хорошою ідеєю буде піднести йому щось потрібне для риболовлі: нову вудку, складаний стільчик, високі гумові чоботи, практичну кепку, надувний човен, фляжку для будь-яких напоїв тощо;

Радості мисливця. Чоловікові, захоплюється полюванням, обов’язково припадуть до смаку такі презенти як потужний ліхтар, камуфляжний костюм, мисливський ніж, браслет для відлякування комах, намет з москітною сіткою, термос і інші дрібниці, які можуть стати в нагоді йому в лісі;

Крокомір. Якщо ви шукаєте, що подарувати татові недорого, зверніть увагу на цю річ. За допомогою цього пристрою дуже просто вирахувати кількість кроків, яку людина проходить за вибраний період. Браслет зручно кріпиться на руці.

Ідеї подарунків татові на 56-59 років:

  1. Зарядний пристрій на сонячних батареях, щоб тато був на зв’язку навіть під час виїзду на рибалку або полювання.
  2. Набір для пікніка.
  3. Настінний годинник оригінального дизайну.
  4. Зручне розкладне крісло або набір плетених меблів.
  5. Шикарна напольна підставка для окулярів або фірмовий футляр.

Що подарувати татові на 60 років від доньки чи сина

Вибираючи, що подарувати татові на 60 років від доньки чи сина, пам’ятайте, що презент повинен виражати вашу любов до батька і турботу про нього. Висловити теплі почуття допоможуть наступні подарунки:

Масажна накидка. Дане пристосування можна використовувати вдома, в машині або на роботі. З його допомогою спина вашого улюбленого тата ніколи не буде затікати і хворіти;

Хутряний пояс. Багато хто стверджує, що подарувати татові на 60 років таку річ – ідеальний варіант. Така річ не дасть імениннику замерзнути, а також сприятиме нормалізації кровообігу і усуне хворобливі відчуття. Крім поясу, можна знайти безліч інших речей з вовни – коміри, наколінники, налокітники і т. д. залежно від того, які зони у чоловіка є проблемними.

Дивіться також:  62 ідеї Що подарувати Чоловікові на 55 років + ще 22 подарунка та Поради

Кілька додаткових ідей подарунків татові на 60 років:

  1. Настінний або настільний біокамін.
  2. Подарункова шампурница.
  3. Тепла жилетка з натуральної вовни.
  4. Палиці для скандинавської ходьби (професійного типу).
  5. Ексклюзивний френч-прес з срібним покриттям.

Є цікаве відео, де показуються приклади подарунків татові на День Народження:

Що дитині подарувати татові на День Народження

Самий складний вибір, що можна подарувати татові на День Народження, стоїть перед дітьми та підлітками, оскільки вони ще не в змозі зробити дійсно серйозний і корисний подарунок.

Умови ускладнюються елементарною нестачею грошей. Допомогти вийти з подібної ситуації повинна мама і інші родичі як у фінансовому, так і організаційному плані. Розмірковуючи над тим, що дитині подарувати татові на День Народження оригінальне, ми підібрали наступні варіанти: