ТОП 68 ідей що подарувати Татові на День Народження +ще 38 подарунків

Річ з фотопринт. Якщо ви шукайте що подарувати татові на День Народження якщо немає грошей, то варто скористатися цією можливістю і піднести імениннику футболку, кухоль, календар, бейсболку і багато чого іншого з унікальним зображенням у вигляді сімейного фото. Доповнити знімок можна милою написом, присвяченій батькові. Коштує такий виріб недорого, а радувати тата буде довгі роки. Такий подарунок батькові на День Народження також може бути хороший від дочки підлітка.

Настільна гра. Такий подарунок не тільки порадує винуватця торжества, але і подарує всій родині привід збиратися разом для веселого проведення часу;

Торт своїми руками.

Якщо дитина любить і вміє готувати, він цілком може з допомогою мами спекти гарний торт або пиріг з привітанням для папи. До речі, згадана вище фотодрук може допомогти і в даному випадку, адже знімок теж можна зробити їстівним і нанести його на верхівку кондитерського виробу. Якщо глава сімейства не любить солодке, підійдуть будь-які інші улюблені страви.

Подарунки татові своїми руками

Подарунок, зроблений руками коханої дитини – найдорожчий подарунок для будь-якого батька. Що можна подарувати татові від доньки чи сина? Ось кілька оригінальних ідей:

  1. Смачний пиріг, спечений дочкою.
  2. В’язаний шарф, шапка або рукавички.
  3. Красива хенд-мейд листівка з теплими побажаннями.
  4. Блокнот або щоденник ручної роботи.
  5. Записане відео з привітаннями та побажаннями від всієї родини.
  6. Миле грошове деревце або топіарі.
  7. Настінна композиція: картина з ниток.
  8. Намальована вами картина або зроблений самостійно фотоколаж.
  9. Кружка, розписана вручну.
  10. Набір мила ручної роботи з різними ароматами.

Що краще не дарувати татові на день народження

Звичайно, будь-який подарунок від власної дитини буде надзвичайно доріг. Однак це зовсім не означає, що можна віднестися до вибору серйозно і купити першу ліпшу річ.

Дивіться також:  ТОП 24 ідеї Що подарувати Дівчині своїми руками + Поради

Не найкращим рішенням буде піднести батькові банальний презент.

Мова йде про нову пару шкарпеток, сорочці, бритвені верстати, косметичний набір та інших побитих подарунки. Тато ніколи не покаже цього, але може розцінити такий жест як знак неповаги або подумати, що ви просто не знайшли часу для нього.

Чоловіки – істоти в більшості своїй практичні і можуть не оцінити подарунки у вигляді так улюблених романтичними натурами сувенірів, статуеток, рамок, картин і т. п. Якщо ваш батько ставиться до такої категорії людей, краще віддати перевагу речам, якими можна скористатися за призначенням і отримати від цього конкретну користь.

Не намагайтеся здивувати тата новим одягом чи взуттям. Як показує практика, смаки різних поколінь не збігаються і те, що довелося вам до смаку, може не сподобатися дорослій людині. Краще подарувати сертифікат на придбання одягу або взуття в улюблений магазині іменинника.