ТОП 72 ідеї що подарувати хлопцеві на День Народження за роками та Поради

Що стосується рекомендацій продавців-консультантів, прислухатися до них, звичайно ж, варто, однак відштовхуватися в підсумку все одно слід від власних фінансових можливостей і переваг.

Набір для силових тренувань. Більшість хлопців у віці 15, 16, 17 років сильно стурбовані своїм зовнішнім виглядом і мріють про рельєфної мускулатури.

Якщо ваш обранець із завидною регулярністю відвідує тренажерний зал і дотримується білкову дієту, значить, такий презент однозначно припаде йому до душі, адже з даними набором підтримувати гідну фізичну форму можна навіть у домашніх умовах.

Складовими такого комплекту можуть бути різні гантелі та гирі, силові троси, еспандери і т. п..

Квадрокоптер. Розповсюдженим захопленням серед сучасних молодих людей у 15, 16, 17 років є ведення блогів, прекрасним наповненням яких стануть знімки, зроблені камерою з представленого пристрою.

Дрон нагоді також творчим натурам, які займаються фото – і відеозйомкою, оскільки кадри, зроблені з квадрокоптера, виходять чудовими.

Дивіться відео від eelizavet про те, що дарувати своєму хлопцеві:

Який оригінально подарувати подарунок на День Народження хлопцеві на 18, 19, 20 років

Оригінальний подарунок для хлопця, особливо у 18, 19, 20 років – це той, який підібраний з урахуванням рис його характеру і віку. Виявити видатні особливості особистості іменинника ви в змозі зробити самостійно.

Що стосується віку, головною відмінністю цього періоду життя у чоловіків є поява свідомості та більш відповідального ставлення до свого життя.

При цьому чоловіки в 18, 19, 20 років продовжують залишатися тими ж пустотливими хлопчаками, здатними оцінити навіть не саму потрібну, але в той же час оригінальну річ. Радимо придивитися до наступних варіантів:

USB-холодильник. Природно очікувати, що представлене пристрій здатне замінити справжній холодильник, не варто. Як правило, воно призначене для охолодження одній ємності з напоєм, тому це скоріше розвага, ніж дійсно практична річ;

Дивіться також:  ТОП 74 ідеї Що подарувати Дідусеві на 23 лютого +18 подарунків та Поради

Набір спортивного харчування. У 18, 19, 20 років багато спортсменів перестають бути початківцями і починають серйозно підходити до побудови свого тіла. Такий оригінальний подарунок для хлопця є для нього справжньою необхідністю. Проте придбати ці продукти не завжди виходить самостійно через досить високу вартість, тому цей презент виявиться як не можна до речі і точно не буде лежати без діла;

Апарат для приготування попкорну.

Вашому коханому хлопцеві, що обожнює ходити в кіно, обов’язково принесе задоволення проводити холодні вечори вдома з коханою, але при цьому відчувати себе, як в кінотеатрі – з коробкою якісного, смачного попкорну при перегляді нового фільму.

Що можна подарувати хлопцеві на День Народження 21, 22, 23 роки

У 21, 22, 23 роки молоді люди, як правило, перестають бути недосвідченими першокурсниками, а закінчують останні курси внз або навіть вже починають будувати кар’єру.