ТОП 72 ідеї що подарувати хлопцеві на День Народження за роками та Поради

Зовнішній жорсткий диск. Вибирайте пристрій з максимально можливим обсягом пам’яті, оскільки до своїх років ваш обранець встиг накопичити безліч фотографій, музики та іншої важливої інформації, для зберігання якої потрібно чимало місця.

Крім того, мати під рукою жорсткий диск дуже корисно для збереження резервних копій – це дозволить уникнути втрати значущих файлів;

Полігональна модель для збірки. Якщо ви мрієте подарувати подарунок оригінально на День Народження хлопцеві, піднесіть йому ексклюзивну дизайнерську «голову».

Презент хороший тим, що він не тільки стане головною прикрасою інтер’єру в будинку, але також дасть можливість винуватцеві торжества з захопленням попосидіти над складанням і насолодитися в результаті результатами своїх праць;

Набір косметики для бороди. Якщо ваш хлопець є володарем елегантних вусів або пишної бороди, значить, такий комплект обов’язково доведеться йому за смаком.

Справжні цінителі рослинності на обличчі знають, що тільки доглянутий зовнішній вигляд здатний надати зовнішності чоловіки справжню брутальність, і рішучість. За допомогою косметичних засобів у вигляді масла для зростання, воску, а також спеціальної гребінця вуса або бороду можна з легкістю скласти і надати їм густоти.

Ще кілька подарунків чоловікові на День Народження 27-28 років:

  1. Пивний кухоль з вітальним гравіруванням.
  2. Панно або красива картина для прикраси будинку.
  3. Кишеньковий ніж з цієї дамаської сталі.
  4. Набір блешень для хлопця, який захоплюється риболовлею.
  5. Портативна колонка.
  6. Міні-бар у вигляді глобуса.
  7. Професійна машинка для стрижки.
  8. Автомобільна масажна накидка на крісло з підігрівом.
  9. Ланцюжок зі срібла з красивий чоловічий перстень.

Хороші подарунки хлопцеві на 30 років, 31, 32, 33 роки

Після 30 років представники сильної статі, як правило, дозволяють собі трохи видихнути і насолодитися своїми досягненнями, а саме міцною сім’єю, успішною кар’єрою і усталеними хобі.

Дивіться також:  ТОП 93 ідеї що подарувати Чоловікові на 35 років (поради)

Отримувати чоловікові ще більше задоволення від життя допоможуть представлені нижче подарунки:

Глобус-бар. Застосовується бар не тільки за призначенням, для зберігання спиртних напоїв, а також в якості прикраси навколишнього інтер’єру, оскільки виглядає ця річ дуже солідно і дорого.

Дозвольте імениннику зайвий раз козирнути перед друзями і знайомими, витягуючи пляшку елітного алкоголю з такого розкішного сховища;

Фотокнига.

Сьогодні ці збірники важливих знімків роблять в самих різних варіантах. Наприклад, улюблені фотокартки можна вклеїти або вставити в сторінки книг, а можна скористатися фотодруком і нанести зображення на самі сторінки.