Тост на весілля друга своїми словами

Ось ми і дочекалися, коли ти нарешті вирішив одружується! Я дуже радий за вас, хлопці, адже такі люблячі один одного пари не так часто зустрічаються. Пропоную всім підняти келихи і випити за щастя і здоров’я нової сім’ї! За молодих!

Сьогодні один із самих щасливих днів твого життя. Ми дружимо з тобою вже стільки років, що я вже давно збився з ліку. Ти мій найкращий друг і я дуже радий, що ти нарешті зумів відшукати ту саму довгоочікувану і єдину, з якою сьогодні ти створив сім’ю. Я хочу побажати вашому молодому союзу безмежного щастя, взаємоповаги та взаєморозуміння. Будьте опорою один для одного і любите, так щиро і сильно, щоб вам білою заздрістю заздрив весь світ. Я піднімаю келих за свого друга, за його красуню дружину, за їх величезний, але такий вірний крок!

Дорогий мій друг, (ім’я нареченого)! Ми з тобою дружимо з дитинства, чимало з того часу води витекло, з різними ситуаціями ми стикалися з тобою. Що найцікавіше: після кожного ПП ми ставали преданней один одному, а наша дружба міцніше. Зараз ти одружишся, нехай твоє сімейне життя буде такою ж щасливою, як ти в цей знаменний день! Я щиро радий, що ти пов’язав свою долю з вірною партнеркою (ім’я нареченої), лагідною жінкою і дорогий коханої. Однак мені хочеться підняти келих за те, щоб наша з тобою дружба стала тільки сильнішою! Любові, щастя, здоров’я і вірності вам, дорогі молодята! А в іншому я допоможу! Гірко молодим!

Друже, сьогодні ти став чоловіком! Бажаю тобі смачних борщів, чистих шкарпеток, випрасуваних сорочок, безсонних ночей, млинців від тещі приготованих з турботою… Ну а якщо серйозно, то щастя вам, молодята, взаєморозуміння і любові! Живіть дружно і бережіть один одного!

Дивіться також:  Привітання подрузі на весілля у прозі