Вітання вчителям на останній дзвінок своїми словами

У день останнього дзвоника хочемо подякувати наших чудових і добрих учителів. Дякую, шановні, за вашу чуйність і розуміння, за ваше тепло і посмішки, за міцні знання і радість. Ми хочемо побажати вам великого успіху у всіх справах, обов’язково міцного здоров’я, великого ентузіазму, терпіння і поваги. До побачення, наші любі вчителі!

Останнього дзвінка

Ми з нетерпінням чекаємо,

Вчителі історії

Привітаємо з цим днем.

В історію йде

Наш навчальний рік,

Літня пора

Попереду всіх чекає.

Пам’ятною для всіх

Нехай стане ця дата,

Може на іспиті

Потрапить колись.

Дзвінок останній двері

Перед нами відкриває,

Історію творити

Тепер ми будемо самі.

Ось і пройшли ці десять років. Скільки було всього і сумного і веселого в них. А мені чомусь здається, що насправді пройшов лише один день. Такий насичений і бурхливий, але тільки один. Ще вчора ви, наші дітки, зовсім маленькі, з бантиками, галстучками і портфелями йшли на свій перший урок. А сьогодні ви стоїте перед нами вже майже дорослі, такі серйозні і трішки сумні. Хочу звернутися до вас, дорогі вчителі. Низький вам уклін за ваше терпіння, за ваші вміння, за те, що любили наших дітей були мудрими наставниками. Ми бажаємо вам випустити ще не одне покоління таких же чудових хлопців, якими ви зробили наших. А нашим діткам нехай буде легкою дорога життя. І нехай у серцях наших дітей завжди живуть теплі спогади про чудові шкільні роки!

Дорогі наші, шановні вчителі! Вітаємо вас зі святом останнього дзвоника! Спасибі вам за знання, увагу та розуміння. За правильно підібраний підхід до кожного учня. Бажаємо вам міцного здоров’я, чудового літнього відпочинку, сил, енергії та позитивних емоцій!

Дивіться також:  Вітання вчителям в прозі на останній дзвінок

Дорогі наші, любі,

Серцю любі вчителі!

Про вашої щирої любові, вічної

Промовчати нам сьогодні не можна!

Ви для нас постаралися немало,

Скільки сил у нас вклали, праці!

Заявляємо вам чесно і прямо:

Не забудемо ми вас ніколи!