Зворушливе привітання з днем народження подрузі у прозі

Свою улюблену подругу я вітаю з настанням нового року! Зараз вже можна сказати, що твоє життя склалося вдало. Прекрасна мама, красива жінка, прекрасна дружина, дбайлива дочка, найкраща подруга, зразковий співробітник. Про тебе можна говорити нескінченно і тільки хороше. Ти безперечний улюбленець тому, що добра, легка, весела, чарівна і з біса приваблива! В житті бувають і радості та неприємності, так нехай другі приходять рідко і по дрібницях. Головне, будь кохана і щаслива! З Днем Народження, моя дорога подруга!

Дорога моя улюблена, подруга! Ти сама соковита, сама красива, сама талановита, найрозумніша і чуйна подруга в світі! Ти чудова і запаморочлива! Бажаю тобі не знати труднощів, а якщо перешкоди стануть на твоєму шляху, просто обійти їх по найкоротшому шляху без втрат. Любові тобі неземної, щасливої сім’ї, шикарною роботи, великої кількості шопінгів і ласощів! З Днем Народження, подружка! Люблю тебе!

Моя дорога подруга, вітаю! Я люблю тебе вже багато років, а точніше все своє свідоме життя. Ще в садку ти була особливою 🙂 Скільки всього разом ми вже пережили і, боюся уявити, скільки ще належить. На тебе завжди можна покластися. Жодного разу ти не підвела мене. Завжди простягала руку допомоги в скрутну хвилину. Знову і знову раділа моїм досягненням, доводячи своє ставлення. Саме ти тримала мені волосся в ті самі жахливі моменти молодості :)))) Я не буду бажати нічого оригінального і говорити особливі слова вітання тому, що щастя складається з простих речей. Будь завжди здоровою, енергійною і коханій! Знай, що в будь-яку хвилину і з будь-якого приводу ти можеш подзвонити мені! Я завжди рада тебе чути і бачити. Просто знай, що поруч є людина, який щиро тебе любить і цінує такою яка ти є! З Днем Народження, моя дорога!

Дивіться також:  Гумористичні привітання з днем народження у прозі

Коли поруч є ось така подруга, не страшні ні сірі будні, ні одинокі вихідні. Тому від усієї душі вітаю з днем народження по-справжньому близької і дорогої мені людини – однодумницю по духу і просто чудову дівчину. Бажаю простого щастя і щирої любові, робить життя насиченим і прекрасною!

Моя чудова, дорога і найкраща подруга, вітаю тебе з днем народження. Бажаю тобі бути для близьких людей в життя радістю, натхненням і любов’ю. Мила, хай тобі завжди вдається досягати поставлених цілей. Нехай твоя будь-яка ідея стає гучним успіхом життя, а будь-який день перетворюється в грандіозну подію і веселе свято.