60 ідей Що подарувати чоловікові на 60 років + 38 подарунків та Поради

Красива картина або гобелен. Популярний подарунок, який часто дарують колегам на різні свята. Тематика творів може бути будь-якій, але найчастіше ювілярам купують пейзажі або натюрморти. Як варіант, можна подарувати панно з репродукцією твори відомого художника, а поціновувачі сучасного мистецтва зрадіють картині маловідомого, але талановитого автора.

Галантерея. Що подарувати на 60 років чоловікові-колезі? Це може бути ексклюзивна брендова продукція в стильному, серйозному виконанні. Ідеї подарунка: ключниця, портмоне, гаманець, обкладинка на документи, затискач для купюр, гаманець з натуральної шкіри. Це класичний варіант подарунок на ювілей, який оцінить будь-який солідний чоловік.

Пляшка елітного алкоголю. Що можна подарувати чоловікові-начальникові на 60 років? Прекрасним варіантом буде хороший алкоголь, який подобається імениннику – це може бути віскі, коньяк або якісний лікер. В доповнення до подарунка можна піднести стильну фляжку з натуральної шкіри або нержавіючої сталі.

Інші ідеї подарунка колеги або начальника на 60 років:

 

  • Книга улюбленого автора ювіляра в дорогій оправі.
  • Настільний набір для канцелярського приладдя з каменю або дерева.
  • Іменна сувенірна статуетка з пам’ятним написом («Чоловік року», «Краще чоловікові», «З ювілеєм»).
  • Пір’яна ручка від відомого виробника.
  • Японський сад каменів.
  • Сувенірні пісочний годинник з вентилем.
  • Вічний календар оригінальної форми.
  • Набір подарункових печаток – стильний подарунок для начальника.

 

Що подарувати улюбленому чоловікові чи чоловіка на 60 років

Подарунок для чоловіка, якому виповнюється 60 років, повинен бути особливим. При цьому вибрати такий презент набагато складніше – ви багато років прожили разом і передарили один одному масу різних речей.

Що в цьому випадку подарувати коханому чоловікові на 60 років? Якщо вам хочеться подарувати іменинникові щось корисне і оригінальне, зверніть увагу на ці ідеї:

Дивіться також:  ТОП 93 ідеї що подарувати Чоловікові на 35 років (поради)

Ювелірна прикраса. Чоловікам зазвичай не прийнято дарувати коштовності, але на ювілей 60 років цю заборону можна порушити. Від коханої дружини імениннику сподобається отримати в подарунок красиву чоловічу ланцюжок, хрестик або перстень. Якщо ювіляр носить класичні костюми, купіть йому затиск для краватки або запонки з камінням. Завдяки красивим прикрасам чоловік виглядає ефектно і стильно в будь-якому віці.

Генеалогічне древо. Пам’ятний і дуже душевний подарунок. Можна подарувати родинне дерево у вигляді розкішної картини з зображеннями та іменами родичів, а можна купити книгу, в яку потрібно буде занести інформацію про сім’ю. Ви можете зробити це разом.