60 ідей Що подарувати чоловікові на 60 років + 38 подарунків та Поради

Красива картина або гобелен. Популярний подарунок, який часто дарують колегам на різні свята. Тематика творів може бути будь-якій, але найчастіше ювілярам купують пейзажі або натюрморти. Як варіант, можна подарувати панно з репродукцією твори відомого художника, а поціновувачі сучасного мистецтва зрадіють картині маловідомого, але талановитого автора.

Галантерея. Що подарувати на 60 років чоловікові-колезі? Це може бути ексклюзивна брендова продукція в стильному, серйозному виконанні. Ідеї подарунка: ключниця, портмоне, гаманець, обкладинка на документи, затискач для купюр, гаманець з натуральної шкіри. Це класичний варіант подарунок на ювілей, який оцінить будь-який солідний чоловік.

Пляшка елітного алкоголю. Що можна подарувати чоловікові-начальникові на 60 років? Прекрасним варіантом буде хороший алкоголь, який подобається імениннику – це може бути віскі, коньяк або якісний лікер. В доповнення до подарунка можна піднести стильну фляжку з натуральної шкіри або нержавіючої сталі.

Інші ідеї подарунка колеги або начальника на 60 років:

 

  • Книга улюбленого автора ювіляра в дорогій оправі.
  • Настільний набір для канцелярського приладдя з каменю або дерева.
  • Іменна сувенірна статуетка з пам’ятним написом («Чоловік року», «Краще чоловікові», «З ювілеєм»).
  • Пір’яна ручка від відомого виробника.
  • Японський сад каменів.
  • Сувенірні пісочний годинник з вентилем.
  • Вічний календар оригінальної форми.
  • Набір подарункових печаток – стильний подарунок для начальника.

 

Що подарувати улюбленому чоловікові чи чоловіка на 60 років

Подарунок для чоловіка, якому виповнюється 60 років, повинен бути особливим. При цьому вибрати такий презент набагато складніше – ви багато років прожили разом і передарили один одному масу різних речей.

Що в цьому випадку подарувати коханому чоловікові на 60 років? Якщо вам хочеться подарувати іменинникові щось корисне і оригінальне, зверніть увагу на ці ідеї:

Дивіться також:  ТОП 74 ідеї Що подарувати Дідусеві на 23 лютого +18 подарунків та Поради

Ювелірна прикраса. Чоловікам зазвичай не прийнято дарувати коштовності, але на ювілей 60 років цю заборону можна порушити. Від коханої дружини імениннику сподобається отримати в подарунок красиву чоловічу ланцюжок, хрестик або перстень. Якщо ювіляр носить класичні костюми, купіть йому затиск для краватки або запонки з камінням. Завдяки красивим прикрасам чоловік виглядає ефектно і стильно в будь-якому віці.

Генеалогічне древо. Пам’ятний і дуже душевний подарунок. Можна подарувати родинне дерево у вигляді розкішної картини з зображеннями та іменами родичів, а можна купити книгу, в яку потрібно буде занести інформацію про сім’ю. Ви можете зробити це разом.