Смс своїми словами люблю і сумую

Все тече, все змінюється, лише моя любов до тебе залишається!

Я так люблю дивитися в твої очі. Погляд їх так лагідно, так небезпечний. То радісний він, збентежений іноді, то раптом суворий, але такий прекрасний…

Я знаю, що буду сумувати за тобою завтра більше, ніж сьогодні, тому що я сумую за тобі більше, ніж вчора!

Мене ніби половина, причому не найкраща, а все тому, що ти, коханий, не поруч, розлука мене пригнічує, дуже хочу тебе побачити. Приходь, я сумую.

Я за тобою сумую! Як бджілка за сонечком, як подушка за ліжком, як вітер за полем. Давай зробимо так, щоб всі розлуки в світі скасували? Хочу тебе бачити і торкатися і чути. Хочу насолоджуватися твоєю присутністю і спілкуванням. Мені тебе не вистачає. Чекаю не дочекаюсь нашої зустрічі!

Мені самотньо без тебе, і в моїй душі туга, я хочу бути поруч з тобою, мій коханий, дорогий!

Любий мій, коханий чоловік мені так сумно і погано без тебе, коханий мій! Повертайся до мене, швидше за: мені так не вистачає твого теплого дихання, ніжних ласкавих рук, веселого погляду, і я не просто сумую я без тебе жити не можу. Дуже сумую.

Дуже б хотілося побачити тебе на подушці поряд і міцно-міцно поцілувати!

Не можна висловити всю ніжність, яку я до тебе відчуваю. Хочу швидше опинитися поруч і доторкнутися до тебе.

Здається, я тільки зараз зрозуміла, що таке любити тебе. Це бути впевненою в кожному дні, бути комусь потрібною і ким-то коханої. А без тебе я немов маленька беззахисна дівчинка. Сумую і чекаю тебе дуже!

Короткі смс люблю і сумую своїми словами

Я люблю своє життя, тому що ти в ній, а тебе люблю тому, що ти в житті моєму!

Сонечко моє, ти найдорожча мені людина. Я дуже сильно люблю тебе і хочу все своє життя провести поруч з тобою. Цілу тебе в твої солодкі губки!

Сумую. Розриваюся від божевілля, що ти так далеко, на дрібні скалки, на дрібні краплі беззвучного плачу. Коханий, ти забрав моє серце навіки з собою, і я так чекаю, коли моя душа і тіло зможуть возз’єднатися…

Мені дуже сумно, в очах моїх вогонь згас, тебе немає поруч, відстань розділяє нас. Я дуже за тобою сумую і думаю лише про тебе, з тобою зустрітися мрію і міцніше пригорнути до себе.

Знову ти далеко, знову мені нелегко. Знову сумую дуже, люблю тебе і чекаю!

Рідний, улюблений і єдиний! Я сильно за тобою скучила і хочу швидше насолодитися хвилинами нашої довгоочікуваної зустрічі, хочу потонути в твоїх міцних обіймах і ні на мить тебе більше не відпускати.

Сумую! Думаю про що завгодно. Наприклад, про тебе. Або про тебе. Або взагалі про тебе.

Сумую за твоїм палким губах, з ніжним ранковим поцілунками і нашим тихим вечорам наодинці.

Люблю ніжно. Сумую неймовірно.

Як я хочу тебе обійняти, до грудей своєї сильніше притиснути, тихесенько поцілувати і більше нікуди не відпускати..

Приємні слова люблю і сумую

Сьогодні купила дуже гарний комплект білизни. Приїжджай скоріше, не терпиться його тобі показати!

Згадуй іноді, якщо хочеш – завжди. Але я знаю: завжди не можливо. Залиш в серці своєму куточок для мене, якщо це буде можливо…

Дуже скучила за тобою і чекаю зустрічі. Це справжнє випробування – не бачитися так довго. Навіть кілька днів здаються зараз цілою вічністю. Люблю тебе і обнімаю.

Безмежно сумую. Сумую за твоїй посмішці, розмов, очам, фразам, голосу. Якщо б існувала одиниця виміру туги, вона була б немислимо велика. Думками завжди з тобою!

Ти самий чудовий, і весь світ від тебе без розуму! Мені здається, що я володію цим щастям! Люблю тебе.

Люблю квіти, люблю поля, але більше всіх люблю тебе!

Мій милий, я чекаю не дочекаюсь нашої зустрічі, я так сильно за тобою скучила, що не можу дочекатися того дня, коли зможу тебе обійняти і поцілувати, ти приносиш щастя в моє життя, приїжджай до мене мерщій.

Я дуже сильно за тобою сумую: мені не вистачає твоїх ніжних слів і теплої посмішки, добрих очей і вірною підтримки, міцних обіймів і душевних розмов. З нетерпінням чекаю нашої зустрічі, яка, сподіваюся, настане дуже скоро.

В думках лише одне: коли тебе побачу накинь і розцілую!

Я дуже хочу, щоб у тебе все було добре, але ще більше хочу, щоб ми скоріше побачилися знову!

Ніжні слова сумую і люблю в смс

Я так за тобою сумую, і мені хочеться сподіватися, що це ненадовго: скоро побачу тебе і розповім, як сильно я тебе люблю, як ти потрібен мені і що ніколи і нікуди я тебе не відпущу!

Малюк мій, я кожну секундочку, думаю про тебе! Я пам’ятаю всі твої родимки і нереальну усмішку, запах волосся і улюблені парфуми. Сумую, рідний мій чоловічок.

Ти для мене все найдорожче і бажаний. Без тебе мені неможливо дихати, існувати, жити! Ти мій світлий промінчик щастя, я дуже тебе люблю!

Коханий, рідний мій чоловічок. Напевно для мене немає нічого дорожче, ніж час, коли ми разом! Немає нічого прекраснішого, ніж твої дотики, ні тепліше і ріднею обіймів ніж твої, я дуже сумую, дорогий.

Відстань не відштовхує, а тільки зближує. Тепер я точно це знаю, тому що відчуваю твою значимість подвійно гостріше. Сумую за тобою…

Як я спрагу твоєї уваги… Коханий мій, з тобою я дізналася майже все. Що таке любити до нестями і сумувати, що таке сходити з розуму, коли ти мене обіймаєш. Коли тримаєш за руку або притискаєш до себе!

Люблю, цілую, обіймаю і тільки про тебе мрію! Твої очі мене бентежать, любов і ласку обіцяють!

Милий мій, здається, ми бачилися не так давно, а я вже дуже скучила за тобою! Будь частіше поруч зі мною, ти робиш мене щасливою і окриленою!

Без тебе мені дуже сумно, коли тебе немає поруч, життя здається нецікавою і сірої, нудної і безпросвітної. Хочу скоріше зустріти тебе і міцно обійняти, вдихнути повітря щастя і нікуди тебе не відпускати.

Ти мій самий бажаний, улюблений, один на світі такий неповторний. Люблю і сумую.