Смс своїми словами люблю і сумую

Все тече, все змінюється, лише моя любов до тебе залишається!

Я так люблю дивитися в твої очі. Погляд їх так лагідно, так небезпечний. То радісний він, збентежений іноді, то раптом суворий, але такий прекрасний…

Я знаю, що буду сумувати за тобою завтра більше, ніж сьогодні, тому що я сумую за тобі більше, ніж вчора!

Мене ніби половина, причому не найкраща, а все тому, що ти, коханий, не поруч, розлука мене пригнічує, дуже хочу тебе побачити. Приходь, я сумую.

Я за тобою сумую! Як бджілка за сонечком, як подушка за ліжком, як вітер за полем. Давай зробимо так, щоб всі розлуки в світі скасували? Хочу тебе бачити і торкатися і чути. Хочу насолоджуватися твоєю присутністю і спілкуванням. Мені тебе не вистачає. Чекаю не дочекаюсь нашої зустрічі!

Мені самотньо без тебе, і в моїй душі туга, я хочу бути поруч з тобою, мій коханий, дорогий!

Любий мій, коханий чоловік мені так сумно і погано без тебе, коханий мій! Повертайся до мене, швидше за: мені так не вистачає твого теплого дихання, ніжних ласкавих рук, веселого погляду, і я не просто сумую я без тебе жити не можу. Дуже сумую.

Дуже б хотілося побачити тебе на подушці поряд і міцно-міцно поцілувати!

Не можна висловити всю ніжність, яку я до тебе відчуваю. Хочу швидше опинитися поруч і доторкнутися до тебе.

Здається, я тільки зараз зрозуміла, що таке любити тебе. Це бути впевненою в кожному дні, бути комусь потрібною і ким-то коханої. А без тебе я немов маленька беззахисна дівчинка. Сумую і чекаю тебе дуже!

Короткі смс люблю і сумую своїми словами

Я люблю своє життя, тому що ти в ній, а тебе люблю тому, що ти в житті моєму!

Сонечко моє, ти найдорожча мені людина. Я дуже сильно люблю тебе і хочу все своє життя провести поруч з тобою. Цілу тебе в твої солодкі губки!

Сумую. Розриваюся від божевілля, що ти так далеко, на дрібні скалки, на дрібні краплі беззвучного плачу. Коханий, ти забрав моє серце навіки з собою, і я так чекаю, коли моя душа і тіло зможуть возз’єднатися…

Мені дуже сумно, в очах моїх вогонь згас, тебе немає поруч, відстань розділяє нас. Я дуже за тобою сумую і думаю лише про тебе, з тобою зустрітися мрію і міцніше пригорнути до себе.

Знову ти далеко, знову мені нелегко. Знову сумую дуже, люблю тебе і чекаю!

Рідний, улюблений і єдиний! Я сильно за тобою скучила і хочу швидше насолодитися хвилинами нашої довгоочікуваної зустрічі, хочу потонути в твоїх міцних обіймах і ні на мить тебе більше не відпускати.

Сумую! Думаю про що завгодно. Наприклад, про тебе. Або про тебе. Або взагалі про тебе.

Сумую за твоїм палким губах, з ніжним ранковим поцілунками і нашим тихим вечорам наодинці.