Привітання з 1 годиком своїми словами

Найтепліші і ніжні побажання малюкові і батькам на перший день народження

Дорогі батьки! Сьогодні сміливо можна сказати, що ви пройшли свій перший життєвий досвід у вихованні дитини успішно. Ви змогли гідно пережити цей рік та навіть отримати задоволення. Ви ростили та оберігали цього казкового малюка, пестили в любові й подарували йому все, що йому було необхідно. Вітаємо вас зі складним але щасливим роком, залишайтеся такими ж розуміючими і добрими мамою і татом усе подальше життя вашої крихітки!

Вітаю з днем народження вашого маленького дива, яке світиться у вашій родині ось уже цілий рік! Бажаємо вам, щасливі батьки, більше терпіння і енергії, міцної любові, непорушного щастя і добробуту, та небагато часу для себе, щоб перепочити та набратися сил. Нехай малюк росте міцним і щасливим вам на радість, дарує щирі й незрівнянні посмішки та емоції.

Вітаємо ваше прекрасне диво з першим годиком життя. Бажаємо вашому малюкові  доброї вдачі і сильного характеру, міцного здоров’я і чіпкого розуму, гармонійного розвитку, щасливого дитинства та доброї долі.

Дорогі батьки! Хочеться висловити особливу повагу за те, що суворо обмежували себе у всіх життєвих радощах, даючи своїй дитині усе необхідне: любов, достаток, увагу. Подивіться на результат ваших старань – гарного і щасливого малюка. З упевненістю можна сказати, що ви – молодці! Вітаємо вас! Бажаємо щоб скоро настав момент коли щасливий малюк дасть батькам час на себе, без докорів сумління

Вітаю з першою знаменною датою – з 1 роком улюбленої крихітки. Бажаю батькам  терпіння, чуйності серця і доброти душі, великих можливостей, цілеспрямованості і  достатку, щоб виховати доброго і чудового чоловічка. Добробуту вашій родині, міцного здоров’я вашій дитині, злагоди у вашому домі.

Дивіться також:  1 рочок поздоровлення в прозі

Вітаю вашого малюка з днем народження! Перший рік – це маленька, але особлива дата, як для дитини, так і для батьків. Нехай росте міцним і щасливим та дає батькам час на себя, на любов і ніжність один до одного. Доброго і яскравого життя вашому малюку!

Вітаємо Вас, дорогі батьки, з першим рочком вашого малюка – таким першим та дуже важливим днем народження! Бажаємо Вам терпіння, добра, радості від досягнень малюка, нехай він росте здоровим, слухняним і щасливим! Добробуту Вашій родині!

Вітаємо маленьку дитину з днем народження! Тобі 1 рік і це просто чудово. Зростай у любові та турботі,  потішай своїх батьків.Розвивайся, дивись на світ широко розкритими очима і нехай тільки світлі сни і події оточують тебе.

Вітаємо з днем народження маленького чоловічка – тобі 1 рочок! Бажаємо спокійних і солодких ночей, міцного здоров’я, всеохоплюючої любові батьків і цікавих відкриттів на кожному кроці. Насолоджуйся і радій кожній миті, адже у тебе ще так багато попереду!