Побажання з добрим ранком своїми словами

З’являючись на небосхилі, сонце дарує радість світу. А моє сонце – це ти! Нехай же твоє ранок буде самим ніжним, по-справжньому добрим, дарує енергію, надихає на нові справи. І нехай твоя усмішка і гарний настрій прокидаються разом з тобою!

Я уявляю, як солодко ти спиш, разметавшись на ліжку, а я тихенько заходжу в твою спальню і буджу тебе поцілунком, випереджаючи дзвін будильника, щоб першим, що ти побачив при пробудженні, була моя повна любові посмішка. Добрий ранок!

Хай сонячний ранок дарує тільки позитивні емоції! З добрим початком нового дня! Прокидайся для нових звершень і геніальних рішень!

Вітаю з настанням самого доброго і прекрасного ранку! Нехай сьогодні все, що ти робиш, приносить радість і день буде успішним!

Сьогодні сонечко нас радує золотом променів, в такий ранок просто необхідно йому посміхнутися. Тому неодмінно прокидайся сьогодні з яскравою посмішкою, і збережи її на своїх губах цілий день, щоб легко вирішувати поточні проблеми і впевнено крокувати до своєї високої мети.

Бажати тобі доброго ранку – саме класне початок дня для мене! Відкривай сонні оченята і вирушай дарувати світові радість і посмішки!

Посилаю тобі прилив бадьорості і заряд енергії! Зарядись позитивом! Шлю поцілунок і навздогін – слова любові! З добрим ранком!

Доброго ранку і приємного пробудження. Бажаю прекрасного і сонячного настрою на весь день, сил, почуття бадьорості і оптимізму. Нехай все у тебе вийде, нехай удача з ранку і до вечора буде з тобою.

Люблю тебе дуже сильно і сумую кожну ніч. Хочу прокидатися в улюблених обіймах, балувати тебе смачним сніданком і будити ніжним поцілунком. З Добрим ранком!

Дивіться також:  Побажання з добрим ранком у прозі чоловікові

Нехай цей ледь починається день видасться продовженням сну, він буде таким же світлим, легким, захопливим і радісним, і в ньому, як і у сні, буде можливо все! З добрим ранком!

Побажання з добрим ранком коханому своїми словами

Сонечко моє, прокидайся! Без тебе сумно і похмуро, піднімайся і заряди своєю енергією весь світ, посміхнися і настрій планету на позитив! З добрим ранком!

Привіт, мій коханий, моє сонце, прокидайся! Настав новий прекрасний день, який обдарує тебе позитивними емоціями і неймовірними досягненнями. Посміхнися цього дня, як я посміхаюся тобі, заряджайся від мене невичерпною енергією, солодко потягніться і пірни у вир незвіданих подій.

Чудесного ранкового світанку, обожнюваний красень! Нехай чарівний день починається з приємних новин і продовжується добрими подіями! Стрімко досягай нових вершин, будь самим усміхненим, неймовірно бадьорим і пам’ятай, що моє серце належить тобі!