Привітання з річницею весілля своїми словами

Вітаю вас із цим світлим днем! Сім’я – це живий організм. Тому завжди пам’ятайте, що якщо у людини поранена одна нога – він кульгає. Якщо у людини поранено дві ноги – він взагалі не може ходити. А якщо ноги людини зачіпають один за одного – він спотикається. Тому бажаю вам завжди жити дружно, у мирі і любові, а головне – берегти один одного!

Я дуже радий бачити вас щасливими і закоханими, радий тому, що у вас міцна сім’я, і того, що у вас підростають чудові діти. Бажаю вам і далі жити в гармонії один з одним, бути щасливими, розуміти один одного з півслова і в усьому підтримувати! Нехай росте все те, що приносить вам задоволення: нехай росте ваш синок, нехай ростуть ваші доходи і хай росте ваша любов!

Бажаємо в день річниці вашого весілля, щоб завжди ви із захопленням дивилися один одному в очі, щоб з насолодою один одного тримали в обіймах, щоб з посмішкою і розумінням вирішували життєві завдання, щоб з терпінням і повагою прощали один одному помилки. І нехай будуть наповнені величезною любов’ю ваші серця, відносини і вся щасливе життя.

Дорогі наші наречені, вітаємо вас з днем весілля! Бажаємо вам миру і злагоди, підтримки та взаєморозуміння, вічної любові і ніжності. Нехай ваше спільне життя приносить вам лише благо та розвиток.

Несіть дбайливо і обережно через роки свою дорогоцінну любов. Даруйте один одному без жодного приводу ніжність, ласку, турботу. І у вас буде ще багато веселих роковин з дня весілля, таких же щасливих, як сьогодні. Вітаємо! Нехай сімейне вогнище красиво горить світлим полум’ям доброти!

Дивіться також:  Привітання з 15 річницею весілля у прозі

Бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки. Всіх благ і успіхів на життєвому шляху. Бажаю, як море, величезного щастя, як сонце гарячої та вірної любові. І нехай у хвилини смутку і печалі в вашій душі співають солов’ї. Миру та достатку вашій оселі.

В ювілей вашого весілля ми бажаємо вам розділяти навпіл не тільки щасливі миті, але і всі труднощі сімейного життя. Бажаємо завжди і в усьому підтримувати один одного, спільно долати перешкоди і досягати поставлених цілей, розділяти і всі побутові клопоти. Бережіть, цінуйте, любіть один одного і будьте щасливі разом!

Приймайте привітання з річницею весілля. Нехай ваш союз процвітає довгі-довгі роки. Підтримуйте один одного у всіх починаннях, адже любов – це не милуватися одне одним, а дивитися в одному напрямку. І нехай усі жалі, біди та негаразди обходять вас стороною.

Сьогодні починає відлік наступний рік вашої любові, який бажаю вам прожити так само, як і всі попередні: в мирі, радості та взаємоповазі. Разом мрії досягаються легше, бо завжди триматися один за одного.