60 ідей Що подарувати чоловікові на 60 років + 38 подарунків та Поради

 

  • Гроші. Чоловікові в 60 років не потрібні гроші – швидше за все, він вже відбувся в житті і буде радий отримати більш оригінальний подарунок. Особливо не варто вибирати гроші, якщо ви святкуєте ювілей колеги, чоловіка або близького родича. Підключіть фантазію і виберіть щось вартісне.
  • Банальний подарунок. Не варто дарувати ювіляру вітальну листівку, тапочки, носові хустки, піну для гоління, шампунь, гель для душу та інші банальні подарунки. У список також входять непотрібні дрібнички на зразок дешевих статуеток.
  • Подарунки для здоров’я. Відмовтеся від наступних ідей: лікарські засоби і таблетки, тонометр, тростина. Речі, призначені для здоров’я, слід купувати просто так – подарунок на ювілей чоловікові повинен бути більш солідним і особистим.
  • Презенти з натяком. Не варто купувати речі, які будуть нагадувати ювілярові про його віці. У список входять жартівливі посвідчення пенсіонерів та медалі з написом: «Пора на пенсію». Прийнятним такий подарунок можна порахувати тільки в одному випадку – якщо у іменинника прекрасне почуття гумору та самоіронії.
  • Предмети особистої гігієни, одяг і нижню білизну. У чорний список небажаних предметів входять також і ці речі. Це дуже особисті подарунки – їх іменинник повинен купувати самостійно.
  • Домашні тварини. Подарувати маленького цуценя або кошеня – хороша ідея, якщо у іменинника багато вільного часу і він давно хотів завести чотириногого друга. В інших випадках такий подарунок дарувати не варто – можливо, у чоловіка не буде часу або бажання доглядати за улюбленцем. Можна подарувати акваріум з рибками – вони не вимагають особливого догляду.

 

Висновок

Існує безліч варіантів оригінальних, практичних і приємних подарунків, які можна подарувати іменинникові. Проявіть трохи фантазії, підійдіть до вибору творчо, проявіть любов і турботу – завдяки цьому ви швидко знайдете, який подарунок подарувати на 60 років чоловікові. Зробіть цей день для іменинника незабутнім.

Дивіться також:  ТОП 64 ідеї Що подарувати Сестрі на День Народження + Поради