68 ідей Що подарувати на Новосілля в Квартиру або Будинок

Відеопривітання. Всі намагаються піднести на новосілля сім’ї практичні речі, які стануть в нагоді в побуті і зроблять перебування у новому житло більш комфортним. Однак багато хто забуває, що нематеріальні подарунки викликають набагато більше емоцій і залишаються в пам’яті на довгі роки.

Все це, безсумнівно, відноситься до фільму, знятому спеціально для новоселів їх добрими друзями. До створення ролика можна підключити і інших близьких людей винуватців торжества, яким не складе праці висловити свої щирі побажання перед камерою.

Для остаточного монтажу відео непотрібно володіти особливими навиками – достатньо завантажити спеціальну програму, завантажити в неї зняті кадри і слідувати інструкціям.

Що подарувати на новосілля у квартиру

Як показує практика, на новосілля в квартиру запрошують частіше, ніж в будинок, тому проблема вибору презенту з такого важливого приводу актуальна для багатьох. Ідеальними рішеннями в такій ситуації можна вважати:

Постер. Ламаючи голову над тим, що можна подарувати на новосілля в квартиру, не варто забувати про те, що химерні і надмірно офіціозні речі часто в такому типі житла виглядають просто недоречно.

Це відноситься, наприклад, до шикарних картин і їх репродукціях, в той час як гарний постер здатний стати стильним доповненням до вже існуючого інтер’єру.

Що стосується зображення, нанесеного на полотно, це може бути якась мотивуюча напис або вдала фотографія господарів квартири – виготовлення постера на замовлення дає можливість створити оригінальний предмет декору з урахуванням будь-яких ваших уподобань;

Крісло-мішок. Такий предмет меблів ідеально впишеться в будь-який інтер’єр, тому його можна піднести в подарунок як дорослим, так і на новосілля дітям. Сучасні виробники такого роду виробів пропонують величезний асортимент моделей, завдяки чому ви зможете підібрати варіант, який підходить новоселам за стилем, колірній гамі і розмірами.

Дивіться також:  ТОП 78 ідей Що подарувати хлопцеві на 18 років від дівчини та Поради

Безперечною перевагою безкаркасних меблів можна вважати його мобільність і простоту в догляді (більшість моделей мають знімний чохол). Крім того, вони абсолютно безпечні за рахунок відсутності гострих кутів, а також неймовірно комфортні у використанні, так як можуть приймати практично будь-яку форму, зручну вашому тілу;

Глечик для очищення води. Житло в багатоквартирних будинках рідко відрізняється високою якістю водопровідної води, що змушує багатьох міських жителів закуповуватися питною водою в каністрах і навіть встановлювати будинку кулери.

У ваших силах подбати про здоров’я своїх близьких, вручивши їм глечик з функцією фільтрації води. Такі пристрої очищають воду від шкідливих домішок, завдяки чому її можна пити навіть в сирому (некипяченом) вигляді.