Компліменти дівчині своїми словами

Дорога моя, кохана дівчинка, ти в моєму житті казка, ти для мого серця – щастя, ти для мене – надія і мрія. Я тебе дуже люблю. У всьому світі немає такої дивовижної, прекрасної, талановитої, щирою, доброю, чуйною, досконалою і чудової дівчини, як ти, ти чудова і неповторна.

Ти давно знайшла, моя кохана, ключик до мого серця. Ти найніжніша, найдобріша, найкрасивіша, найкраща дівчина на всій планеті. Ти – сама досконалість, все в тобі красиво: і тіло, і душа. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти для мене, як промінь світла, який дарує щастя і тепло. Тільки зустрівши тебе, я зрозумів, що таке справжня любов, що таке щастя. Я знаю, що мені в житті казково пощастило, ти для мене, повір, прекрасніше всіх. Ти гідна захоплення, і найпрекрасніших компліментів.

Хочу насолоджуватися твоєю чарівною посмішкою, кохана, хочу тонути в глибині твоїх чудових очей і купатися в чарівному водоспаді волосся, хочу знову і знову надихатися твоєю красою, добротою і ніжністю, адже ти – моя прекрасна муза, моя заповітна мрія, моє нескінченне щастя!

Перед твоєю красою все меркне! Ти-як свіжий квітка, створений природою в момент, коли вона була в чудовому настрої! Ти приклад ідеальної дівчини, в якої сполучилася краса і доброта – найбільш рідкісний коктейль.

Мила моя, сама прекрасна, дивовижна, чарівна, чарівна, незрівнянна і незвичайна дівчина, ти – шелест листя і солодка пісня птахів, ти – ніжний вітер і яскраве сонце, ти – ароматний квітка чарівна німфа, ти – моя щаслива доля і радість мого життя.

Кохана, ніжна, мила, красива, і сама добра дівчина на світі. Я б казав тобі цілий день найтепліші, найдобріші слова і компліменти, і цього було б мало. Ти гідна всього самого кращого, ти гідна тільки захоплення. Я люблю тебе самої чистої, щирої любові. Ти випромінюєш добро і ніжність, тільки з тобою мені затишно і легко. Я вдячний долі за такий величезний, прекрасний подарунок. Люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти просто ангел у плоті, моя найулюбленіша малятко.

Дивіться також:  Компліменти хлопцеві своїми словами

Мила! Твої незвичайні очі сяють яскравіше незбагненних далеких зірок, прекрасних і піднесених, будячи сліпучу пристрасть і надихаючу ніжність. Де б я не був, їх чудовий світ веде мене до тебе, примушуючи забувати про все, крім любові!

Я хочу дивитися в твої очі все своє життя! Ти одна з багатьох, та, яка здатна зачарувати і подарувати натхнення!

Моя рідна, найкраща і сама кохана, ти для мене, як 4 стихії, ти буря емоцій, моя радість, любов. Ти найніжніша і омріяна в світі, тільки тобою насолоджуюся я знову і знову.