Компліменти дівчині своїми словами

Дорога моя, кохана дівчинка, ти в моєму житті казка, ти для мого серця – щастя, ти для мене – надія і мрія. Я тебе дуже люблю. У всьому світі немає такої дивовижної, прекрасної, талановитої, щирою, доброю, чуйною, досконалою і чудової дівчини, як ти, ти чудова і неповторна.

Ти давно знайшла, моя кохана, ключик до мого серця. Ти найніжніша, найдобріша, найкрасивіша, найкраща дівчина на всій планеті. Ти – сама досконалість, все в тобі красиво: і тіло, і душа. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти для мене, як промінь світла, який дарує щастя і тепло. Тільки зустрівши тебе, я зрозумів, що таке справжня любов, що таке щастя. Я знаю, що мені в житті казково пощастило, ти для мене, повір, прекрасніше всіх. Ти гідна захоплення, і найпрекрасніших компліментів.

Хочу насолоджуватися твоєю чарівною посмішкою, кохана, хочу тонути в глибині твоїх чудових очей і купатися в чарівному водоспаді волосся, хочу знову і знову надихатися твоєю красою, добротою і ніжністю, адже ти – моя прекрасна муза, моя заповітна мрія, моє нескінченне щастя!

Перед твоєю красою все меркне! Ти-як свіжий квітка, створений природою в момент, коли вона була в чудовому настрої! Ти приклад ідеальної дівчини, в якої сполучилася краса і доброта – найбільш рідкісний коктейль.

Мила моя, сама прекрасна, дивовижна, чарівна, чарівна, незрівнянна і незвичайна дівчина, ти – шелест листя і солодка пісня птахів, ти – ніжний вітер і яскраве сонце, ти – ароматний квітка чарівна німфа, ти – моя щаслива доля і радість мого життя.

Кохана, ніжна, мила, красива, і сама добра дівчина на світі. Я б казав тобі цілий день найтепліші, найдобріші слова і компліменти, і цього було б мало. Ти гідна всього самого кращого, ти гідна тільки захоплення. Я люблю тебе самої чистої, щирої любові. Ти випромінюєш добро і ніжність, тільки з тобою мені затишно і легко. Я вдячний долі за такий величезний, прекрасний подарунок. Люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти просто ангел у плоті, моя найулюбленіша малятко.

Дивіться також:  Компліменти хлопцеві своїми словами

Мила! Твої незвичайні очі сяють яскравіше незбагненних далеких зірок, прекрасних і піднесених, будячи сліпучу пристрасть і надихаючу ніжність. Де б я не був, їх чудовий світ веде мене до тебе, примушуючи забувати про все, крім любові!

Я хочу дивитися в твої очі все своє життя! Ти одна з багатьох, та, яка здатна зачарувати і подарувати натхнення!

Моя рідна, найкраща і сама кохана, ти для мене, як 4 стихії, ти буря емоцій, моя радість, любов. Ти найніжніша і омріяна в світі, тільки тобою насолоджуюся я знову і знову.

Щоб їжа була солодкою, люди додають в нього цукор. А щоб моє життя було солодким, мені потрібно лише твоя присутність поруч.

Комплімент дівчині про її красу своїми словами

Мила моя, хочу тобі сказати, що ти не тільки сама кохана дівчина на цій планеті, ти сама прекрасна і чудова, неймовірна і цікава, незвичайна і чуйна, добра й ніжна, красива і весела, промениста і найкраща.

Я завжди мріяв про таку дівчину, як ти, моя любов. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. З думкою про тебе я прокидаюся і засинаю. Тобою я дихаю і живу. Доля мені подарувала просто королівський подарунок. Мила, ти варта лише найкращих компліментів, з твоєю красою ніхто не зрівняється. Я сумую за тобою, моя любов, повертайся скоріше.