Поздоровлення з днем народження хлопцеві подруги у прозі

З днем народження, веселий хлопець. Ти – хлопець моєї чудової подруги, а значить – хороший і добрий чоловік. В твій день народження, бажаю тебе щастя удачі, відсутності проблем у житті і присутності веселих ідей, довіри і розуміння у відносинах, щирої любові в серці і великих перспектив на обрії життя.

Веселого і доброго хлопця моєї улюбленої і чудовою сестрички вітаю з днем народження. Нехай тобі щастить у житті, нехай яскравим і насиченим буде твій кожен день, нехай у всьому супроводжує удача, нехай вічною і міцною буде твоя любов. Бажаю веселих свят і яскравих моментів щастя в житті.

З днем народження, чудовий хлопець. Бажаю африканської спеки від любові, льодовикової прохолоди натхнення, бурі радісних і веселих емоцій. Нехай життя буде захоплюючою грою в тетріс, де будуть падати кубики удачі, успіху і везіння, а ти вже сам вирішиш, як все розставити і скласти.

Наш сьогоднішній іменинник займає особливе місце в моєму житті і грає найважливішу роль. Саме він навчив мене брати це життя з усіма її достоїнствами і недоліками, саме він навчив мене цінувати і радіти кожному моменту. Я люблю тебе, мій найкращий чоловік! Я вже не можу уявити своє життя без тебе, без твоїх постійних ідей і планів. Мені дуже цікаво з тобою, причому кожен раз ти придумуєш щось нове для мене. Коханий мій, я вітаю тебе з святом, нехай цей день запам’ятається тобі як один з найкращих днів в твоєму житті. Сподіваюся, що мені вдасться створити тут незвичайну атмосферу. Просто насолоджуйся цим днем, тому що в звичайний робочий час у тебе немає навіть можливості відпочити, а сьогодні тільки твій день, а значить, що ти маєш повне право на відпочинок. Я люблю тебе, найкращий хлопець у світі!

Дивіться також:  Кльове поздоровлення з днем народження хлопцеві своїми словами

Гарний парубок, мила душка, вітаю тебе з днем народження. Бажаю бути сильним, як міцний горішок, бажаю бути крутим, як Рембо, бажаю бути ризиковим, як Індіана Джонс, сексуальним і привабливим, як Антоніо Бандерас.