Поздоровлення з днем народження жінці в прозі до сліз

Я не можу перестати посміхатися. Це день народження чудової жінки. Не можу дочекатися, щоб розділити з вами цей день. Ви так чудово виглядаєте, сьогодні складно сказати, скільки вам років, тому що цей вогонь в очах і ця мила посмішка так молодить вас. Ви завжди робите життя оточуючих простіше. Все навколо здається чарівним, тому що ви випромінюєте якийсь особливий світ, це світ позитиву і надії. Поруч з вами неможливо бути сумним. Такий заряд енергії у такому чарівному обличчі. Мені повелося, що я зустрів вас. Коли оточуєш себе такими людьми, як ви, хочеться бути краще, прагне до висот, хапати зірки з неба. Напевно, я зобов’язаний вам своїм успіхом, тому що ви так чи інакше надихали мене своєю красою та силою. Така красива жінка заслуговує всіх кольорів в світі і всіх благословень, які може пізнати людина!

Улюблена подружка, у Тебе сьогодні самий самий світлий і добрий свято – День народження! Поглянь довкола – світ прекрасний і дивовижний, перед тобою тільки починають відкриватися двері життя і таємниці буття! Йди вперед, стань володаркою своєї долі! Будь завжди такою прекрасною і карколомної! Тільки такими красивими очима можна побачити цей чудовий світ!

Сьогодні я хочу привітати тебе з днем народження. Бажати можна багато і всього різного. Але я хочу побажати завжди відчувати себе на своєму місці в цьому житті. Це коли зручно, комфортно, приємно, тепло, надійно. Нехай Бог відведе від тебе хвороби і лихі думки, погляди заздрісників і брехня оточуючих. Нехай твоє серце б’ється в ритмі щасливою пісні, а душа наспівує мелодію з радісних нот.

Сьогодні нам випала щаслива нагода привітати з торжеством красиву, розумну, добру і воістину чарівну жінку! День народження – найприємніший свято, що знаменує собою появу на світ цього цінного дива – нового життя. Тож нехай цей день стане для Вас знаменням майбутніх світлих і радісних подій, які приготувала для Вас доля. Шлях цей світлий день буде черговою сходинкою до безмежного щастя!

Дивіться також:  Ніжні поздоровлення з днем народження жінці в прозі

Дорога іменинниця! Ти – як скринька, наповнений дивовижними скарбами: тут і промениста усмішка, і сяючий погляд сяючий блиск волосся… Все це і багато чого іншого не розглянути до кінця життя. Залишайся завжди такою ж чарівною скринькою коштовностей! З Днем народження!