Гарні поздоровлення з днем народження жінці в прозі

Дорога іменинниця! Ти – як скринька, наповнений дивовижними скарбами: тут і промениста усмішка, і сяючий погляд сяючий блиск волосся… Все це і багато чого іншого не розглянути до кінця життя. Залишайся завжди такою ж чарівною скринькою коштовностей! З Днем народження!

Я не можу перестати посміхатися. Це день народження чудової жінки. Не можу дочекатися, щоб розділити з вами цей день. Ви так чудово виглядаєте, сьогодні складно сказати, скільки вам років, тому що цей вогонь в очах і ця мила посмішка так молодить вас. Ви завжди робите життя оточуючих простіше. Все навколо здається чарівним, тому що ви випромінюєте якийсь особливий світ, це світ позитиву і надії. Поруч з вами неможливо бути сумним. Такий заряд енергії у такому чарівному обличчі. Мені повелося, що я зустрів вас. Коли оточуєш себе такими людьми, як ви, хочеться бути краще, прагне до висот, хапати зірки з неба. Напевно, я зобов’язаний вам своїм успіхом, тому що ви так чи інакше надихали мене своєю красою та силою. Така красива жінка заслуговує всіх кольорів в світі і всіх благословень, які може пізнати людина!

Що побажати самої красивої жінки на світі? Звичайно ж, щастя безмірного і сьогодення! Умій зберігати подароване Богом: коханих, друзів, здоров’я. У тебе багато чого є, але прагнення вдосконалюватися у всьому і дізнаватися щось нове нехай не покидає тебе ніколи. Залишайся таким же цікавим і унікальним людиною, улюбленою і шанованою жінкою! Ти, як промінчик весняного сонця, даруєш тепло травам і квітам, радуй ж і далі за всіх нас своїм світлом!

У цей радісний день ми хочемо від душі побажати тобі вічного раю, щастя без краю, вірного друга в біді, юності ясною, життя прекрасним! Ти ж завжди залишайся такою: з ласкавим серцем і доброю душею!

Дивіться також:  Слова привітання з днем народження жінці віршами

Дорога і найтепліша. В твій день народження, хочу побажати тобі морального задоволення від усього, чим ти займаєшся. Нехай промінь добра, висвітлює навіть ті невеликі сірі ямки, які іноді зустрічаються на шляху кожної людини. Адже головне в цьому житті, це не дивлячись ні на що, залишити блиск захоплення як у своїх, так і в очах людей, які тобі небайдужі.