Привітання на випускний 11 клас своїми словами

Вітаю з випускним і хочу побажати не боятися змін і сміливо відправитися назустріч своїм великим мріям. Нехай за порогом школи тебе чекає цікавий і дивовижний світ, в якому ти неодмінно досягнеш свого, в якому ти зможеш відкрити для себе багато нового і прекрасного. Бажаю тобі удачі, підтримки близьких і тільки позитивного настрою.

Сьогодні незвичайне свято,

З нашої школи випускний,

Всі роки разом з вами були

Ми, як за кам’яною стіною.

Ви наш класний керівник,

Вас пам’ятати будемо ми завжди,

Бажаємо вам любові і щастя,

Успіхів на гучних року!

Дорогі наші вчителі! Рівно одинадцять років ми були поруч з вами, ви нас вчили, ми вас слухали. І ось настав той момент, коли нам пора закінчувати школу, настав час переступити не бачену межу і стати ще дорослішими. Роки, проведені з вами стали для нас кращими роками. Знання, отримані нами на ваших уроках, безцінні і стануть нам у подальшому житті. Досвід, переданий вами нам, буде нам корисний завжди. Спасибі вам за ваші труди, ми постараємося, щоб вони були не дарма і досягнемо в житті більшого.

Ви за 11 років подорослішали

Розцвіли і тілом, і душею!

Ви навчитися багато чому встигли

І залишаєте свій шкільний рідний дім!

Звучать слова останніх настанов,

Адже обрати шлях так нелегко часом!

Але нехай не буде, ні тривоги, ні сумнівів!

Так в добру путь, друзі! І в добрий час!

Дорогі наші діти, сьогодні ви вирушаєте в самостійний шлях дорослого життя, у вільне плавання по просторах нових інтересів і бажань. Ми, батьки, завжди вас будемо підтримувати і міцно любити, допомагати добрим радою і пишатися вашими досягненнями. Сьогодні, У ваш випускний, бажаємо вам досконалого щастя, високих прагнень, яскравого світла добра та успіхів на життєвому шляху.

Дивіться також:  Побажання здоровя у прозі