Привітання з річницею весілля своїми словами

Красиві привітання з річницею весілля своїми словами

Вітаю вас, ви не тільки чудова пара, а тепер вже і щаслива сім’я. Від душі бажаю неугасаемых і ніжних почуттів, постійного блага і радості у вашому будинку, взаємної підтримки і розуміння у всьому! Рада так любов.

Вітаємо! Черговий життєвий етап вами успішно пройдено, узи шлюбу стали ще міцнішими, а закохані серця знайшли мудрість. У цей славний день річниці вашого весілля зичимо вашим очам взаємного захоплення, рук – ніжності, душ – гармонії, спільним буднях – успіхів, свят – веселощів, а дому вашому, миру, щастя і любові.

З віком людина змінюється – один в кращу сторону, інший – в гірший. Але й відносини людей з часом змінюються. Ваші, по-моєму, якщо і змінюються, то тільки на краще. Хочу побажати вам, щоб цей процес тривав і надалі! З річницею вас!

У вас сьогодні важливий день, іспит з спільного життя! Нехай вашу родину оминають стороною негаразди, а в будинку панує любов, вірність і взаєморозуміння!

У річницю вашого одруження бажаю вам побільше незабутніх щасливих днів, справджених бажань, виконаних обіцянок і променистих усмішок на обличчях всіх членів вашої родини.

Дорогі наші друзі, за стільки років спільного життя ви змогли зберегти в душі своїй тепле світло своєї любові, і цією любов’ю сповнений ваш щасливий дім. Живіть, також дружно і щасливо, щоб ні біда, ні стихія не змогла зруйнувати ваш щасливий дім.

Дозвольте у цей святковий для вас і хвилюючий для нас день привітати вашу родину з черговою річницею весілля. Бажаю довгих років процвітання, достатку і благополуччя. Нехай ваш життєвий шлях буде чистий і світлий, а діти радують своїми успіхами! А головне – я бажаю, щоб ви завжди любили один одного і цінували кожну хвилину, проведену разом!

Дивіться також:  Привітання на річницю весілля 9 років своїми словами

Від усієї душі вітаю вас з річницею весілля і хочу побажати процвітання і благополуччя для вашої родини, миру і щастя вашому дому. Любіть один одного, бережіть, цінуйте і впевненими кроками разом йдіть до мрій.

Дорогі наші друзі, за стільки років спільного життя ви змогли зберегти в душі своїй тепле світло любові і цією любов’ю сповнений ваш щасливий дім. Живіть, також дружно і щасливо, щоб ні біда, ні стихія не змогла зруйнувати ваш щасливий дім.

Вітаємо вас з днем народження сім’ї, з річницею весілля! Щиро бажаємо родині вашої здоров’я і активного зростання, добробуту і цілковитої гармонії, успішних починань і спільних досягнень. Нехай зігрівають ваші серця взаємні палкі почуття, нехай надихає вас ніжність і окрилює вірність, нехай всі ваші мрії втіляться в життя.

Привітання з річницею весілля друзям своїми словами