ТОП 130 ідей ідеальних подарунків чоловікові Діві, Поради

 • Намалюйте на картонному аркуші будь-якого формату якийсь силует: серце, морський коник, стилізоване сонце, і виріжте його. Сердечко можна подарувати чоловікові Діві на 14 лютого.
 • Наносьте гарячий клей на гілочки і приклеюйте їх на шаблон, укладаючи одна до іншої. Не потрібно домагатися строгих паралелей, все повинно бути злегка хаотично.
 • Ті гілочки, що вийшли за межі заготовки, потрібно обрізати секатором.
 • Настінне панно готово. При бажанні можна покрити фарбою з балончика. Використовуючи цю ідею, можна приготувати чудовий сюрприз на Новий Рік у вигляді декорованою ялинки або зірочки на двері.

  Поради — як вибрати подарунок Діві для чоловічої статі

  Кращий спосіб гарантовано догодити Діві і підібрати хороший подарунок – це поцікавитися про його бажання безпосередньо.

  Цьому знаку зодіаку подобається, коли життя йде за наміченим шляхом, передбачувано і без сюрпризів. Раціональний чоловік-Діва з задоволенням розповість, що він бажає отримати.

  Але будьте впевнені – про предмет його мрій ви вже прочитали в нашій статті.

  Що краще не дарувати чоловікові Діві

  Представник земної стихії – дуже практична людина. Він не схвалить марнотратства, не зрадіє навіть найпривабливішою речі, якщо їй немає застосування в побуті. Грона повітряних куль, глиняна статуетка або сертифікат на володіння небесним об’єктом він не оцінить. Діва воліє корисні подарунки.

  Якщо хочете подарувати щось оригінальне або зробити чоловікові сюрприз, керуйтеся здоровим глуздом. Символічні і жартівливі подарунки не припадуть йому до смаку.

  До квітів Діви-чоловіки ставляться прихильно. Вишуканий і елегантний букет сподобається вашому шефу або родичеві в ювілейну дату.

  Висновок

  Тепер ви в курсі, чим зацікавити чоловіка Діву. Важливо згадати про упаковці. Діви педантичні і уважні до будь-яких дрібниць. Недбало оформлений презент не принесе задоволення і навіть засмутить прискіпливого представника знака.Якщо подаєте побутову техніку або електронний гаджет, перевірте наявність гарантійних документів. Не сумнівайтеся, Діва обов’язково зверне на це увагу.

  Дивіться також:  ТОП 50 ідей Що подарувати Тітці + 12 подарунків та Поради