ТОП 89 ідей Що подарувати скорпіону чоловікові або хлопцю +Поради

Умовно презенти діляться на три групи:

 • Практичні. Такий подарунок принесе користь, стане в нагоді в господарстві, його можна одягти, використовувати і т. п. Сюди можна віднести і гроші, які скорпіон візьме з задоволенням.
 • Сувеніри. Не дуже потрібні, але милі і пам’ятні речі для дому та робочого кабінету.
 • Пов’язані з мрією. Що скорпіони люблять, так це подарунки для душі. Вони дарують особливу радість, наближають до давно задуманому. Предмети, пов’язані з хобі, захоплень і т. п.
 • Згадайте, чим живе ваш скорпіон, що йому потрібно і дорого? Що подарувати скорпіону на день народження, яка річ порадує його найбільше? Ваш чоловік повинен відчувати, що подарунок по-справжньому, від душі.

  Що краще не дарувати чоловікові скорпіону

  Скорпіон дуже стежить за своєю фізичною формою, докладає багато сил, щоб відсунути наближення віку. Його точно не порадують подарунки, навіть побічно вказують на вік:

  • путівка в санаторій;
  • оздоровчі процедури;
  • лікувальний масаж;
  • «вікова» медтехніка.

  Практичний скорпіон не оцінить даремні гаджети: зубні щітки, одяг з навігацією.

  Небажано підносити в дар домашніх тварин. Милий кролик, кошеня або акваріумні рибки потребують піклування, а вічно зайнятої скорпіон дати її не в змозі.

  Ніколи не даруйте предмети культу. Те, що на ваш погляд, симпатичний сувенір, для скорпіона може мати особливе значення. Ікони, чотки, ритуальні маски, амулети набувають, як правило, для себе.

  Обдумуючи, що не можна дарувати, враховуйте прикмети. Багато з неприязню візьмуть дзеркало, ніж і годинник. Скорпіони досить забобонні, тому краще не ризикувати. Адже список бажаних подарунків перед вами. В ньому точно є те, що порадує чоловіка.

  Висновок

  Що подарувати чоловікові скорпіону, ви тепер знаєте. Прикладіть до красивій упаковці вашу любов, щирість і теплий погляд – він оцінить.

  Дивіться також:  ТОП 54 ідеї що подарувати чоловікові Леву +15 подарунків та Поради!