Вітання сестрі з днем народження від сестри у прозі

Сестричка, вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі жити у світі, повному різноманітних прекрасних вражень! Щастя в душі, краси, здоров’я, любові, сюрпризів і багато посмішок! Я завжди з тобою, завжди підтримаю та вислухаю. Ти моя кохана сестричка! Я щиро бажаю тобі добра, особистісного розвитку і великих досягнень!

Сестричка, вітаю з днюхой! Бажаю, щоб скакуни з принцами юрмилися біля твоїх вікон. Щоб краса ввела в ступор диво дзеркальце. Щоб казкові чудеса, які відбуваються в твоєму житті, завжди вражали своєю удивительностью і різноманітністю. Добра тобі, рідна, любові і золоту рибку!

Вітаю свою троюрідну сестричку з днем народження! Бажаю міцних обіймів, солодких поцілунків, люблячих очей і жіночого щастя в повному обсязі! Будь красивою, душевної, щасливою, здоровою і багатогранною. Успіхів в роботі, затишку в будинок і приємних сюрпризів!

З днем народження, моя чудова двоюрідна сестричка. Нехай у твоєму житті буде багато радісних новин приємних сюрпризів, добрих сподівань, щасливих подій, яскравих мрій, веселих витівок і нереально крутих вражень. Будь завжди на висоті, люби всім серцем і просто радій своєю чудовою життя.

З днем народження, моя кохана і сама чудова сестричка! Не сумуй, що роки летять швидше стріли. Вони лише додають тобі краси і мудрості. Не переживай, коли ми станемо з тобою набагато старше, я буду писати тобі листи гігантським шрифтом! Сонечко моє, світи, радуйся, смійся, будь такою ж красивою і чарівною, як зараз! Бажаю, щоб у твоїх руках завжди були самі розкішні букети квітів, біля твоїх ніг – найкращі чоловіки, а в твоїх очах сяяло щастя. Нехай збудуться найзаповітніші мрії! Ми з тобою однієї крові. Знай, що завжди можеш розраховувати на мою братську допомогу.

Дивіться також:  Привітання старшій сестрі з днем народження своїми словами