Довге привітання з днем народження мамі у прозі

У всіх мовах світу є слово «мама». І на всіх мовах воно звучить однаково, воно сповнене тепла, прихильності і безмежної любові, любові, яка світить людину все його життя. Сьогодні я вітаю з Днем народження кохану маму і бажаю їй завжди бути оточена турботою та увагою близьких людей, нехай не буде в житті приводів сумувати, але кожен день відбуваються радості і маленькі чудеса, щоб посміхатися і виконувати заповітні бажання, нехай мама буде дуже щаслива!

З днем народження, молода мама! Бажаю з легкістю і витонченістю справлятися з труднощами, знаходити для себе час, радувати і балувати рідних своєю турботою, виростити гідне потомство, бути прикладом, а також не забувати веселитися, з гумором ставитися до життя, робити далеке близьким, а неможливе – можливо. Подарунків, святкового настрою, добра і любові головного скарбу!

З днем народження, мамо! Перше слово звучить у дитини з вуст — це мама. Та в цей чудовий день хочу побажати: бути такою ж чудовою, чарівною, ненаглядної і ніколи не сумувати, світ прикрашати. Ніжна, добра, світла, ти для мене важливіше всіх на землі, ласкава, тепла, затишна, необхідна, ти подарувала мені світ. Спасибі тобі! Мені не вистачить усіх слів, що існують, щоб описати мою любов до тебе. Бог створив тебе рідну, ти вмієш любити і прощати. Нехай обдарує тебе доля нескінченним здоров’ям, діамантової любов’ю і виконає всі мрії. Довгого життя, поруч близької людини, щоб бути щасливою на багато років.

Мама, з Днем Народження! Сьогодні ти успішна і красива жінка, яка вміло поєднує купу обов’язків. Ти навчила нас головним правилам життя і сьогодні хочеться висловити тобі свою безмежну подяку за всі! Ми будемо дуже старатися не засмучувати тебе! Бажаємо подорожей, любові, здоров’я та реалізації всього задуманого!

Дивіться також:  Зворушливі поздоровлення з днем народження мамі своїми словами

Свою улюблену і любу матусю я вітаю з Днем Народження! Мамулик, бажаю тобі здоров’я, краси, різних цікавих поїздок, нових зустрічей з різними людьми. Бажаю, щоб твоє життя кипіло і вирувало, а ти була щаслива! Ще раз з Днем Народження!